Recenzja: Sweetu 2 Oral Sex Simulator

Przegląd

Jest to jedna z niewielu zabawek oralnych dostępnych dla kobiet i całkowicie różni się od wszystkich innych zabawek kobiecych na rynku. Ma 10 obrotowych języków wykonanych z silikonu, które są zaprojektowane do „lizania” waginy z trzema różnymi prędkościami. Może także zmieniać kierunek lub obracać się w przód i w tył, aby zapewnić różne doznania. Wszystkie te funkcje są kontrolowane przez dwa podświetlane przyciski, co jest pomocne, gdy używa się go w ciemności.

Biały stymulator damskich narządów płciowych
Stymulator w kolorze białym

Wygląd i styl

Sqweel 2 wygląda dość dziwnie z wirującymi języczkami, ale to właśnie może przyciągać potencjalne klientki. Różowo-biała wersja, sprawia, że ​​wygląda dość dziewczęco i przyjemnie. Zabawka dostępna jest również w kolorze czarnym, jeśli akurat komuś taki kolor przypadnie do gustu. Kiedy urządzenie dotarło do mnie, byłam zaskoczona, jakie było duże, ponieważ mam dość małe ręce. W rezultacie trudno mi było go trzymać i ciężko mi było naciskać przyciski. Silikonowe języki są dość miękkie i elastyczne, więc możesz albo delikatnie siebie łaskotać, albo naprawdę poczuć coś więcej, jeśli takie są twoje preferencje.

Sterowanie

Sqweel 2 jest naprawdę łatwy w użyciu, ponieważ ma tylko dwa przyciski i, w przeciwieństwie do większości innych wibratorów, rzadziej naciskasz przypadkowo niewłaściwy przycisk wyłączając go, gdy jesteś akurat w chwili najlepszej zabawy.

Stymulator imitujący lizanie posiada kilka trybów prędkości
Przyciski sterowania

Testowanie

Naprawdę bardzo chciałam pokochać Sqweel 2. Byłam bardzo podekscytowana, aby spróbować czegoś zupełnie innego. Niestety ta zabawka sprawiła, że ​​poczułam zawód i frustrację. Próbowałam używać go leżąc na plecach z wyciągniętymi nogami, z podniesionymi do góry nogami, leżąc na boku, przed seksem i po seksie i nie znalazłam powodu aby dalej jej używać.

Problem z tą zabawką polega na tym, że potrzebuje DUŻO nawilżania. Oznacza to, że musisz poświęcić sporo czasu na przygotowanie swojej cipki, zanim zabierzesz się do pieszczot. W moim przypadku musiałam także nawilżać języczki zabawki i siebie co kilka minut, aby zapewnić sobie radość.

Chyba symulowanie seksu oralnego po prostu nie jest takie łatwe; podkręć tę zabawkę na najwyższe obroty, a zacznie ci szarpać włosy łonowe, zmieniając całe doświadczenie z przyjemnego łaskotania w czystą torturę. Wolniejsze obroty nic mi nie dawały; kiedy podkręciłam Sqweel, na wyższe, moja łechtaczka unikała ostrych uderzeń tej zabawki. W końcu zrezygnowałam z Sqweel i wróciłam do jednego z moich ulubionych wibratorów.

Stymulator z języczkami łatwo się rozkłada do czyszczenia
Łatwo się rozkłada do czyszczenia

Do użytku solo

Jest to zdecydowanie zabawka solo, chociaż przy ciągłym jej smarowaniu, którego musiałem używać, stwierdziłam, że od czasu do czasu wyślizguje mi się z rąk. Pod tym względem przydała by się druga para rąk!

Nadaje się dla par?

Może jesteś bardziej kreatywna niż ja, ale nie uważam tego za zabawkę do zabawy z partnerem. Twój partner nie może po prostu z tym nic zrobić, oprócz tego, aby ją trzymać i ewentualnie zmieniać prędkości. To trochę tak, jak uczestniczyć w meczu za linią boiska.

Werdykt

Ta zabawka mnie zawiodła. Może z czasem będę mogła się z tym pogodzić, ale szczerze mówiąc, nie chcę próbować. Po co radzić sobie z niedogodnościami skoro tak wiele innych zabawek może zapewnić czystą przyjemność od samego początku?

Jeżeli bym miała ocenić tę zabawkę w skali od 1 do 10, dałabym jej 6 pkt.

Próbowałaś już tej zabawki? Podziel się z nami swoją opinią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *