Recenzja stymulatora łechtaczki Je Joue Mimi

Jeśli chodzi o zabawki erotyczne, czasami króluje prostota. Albo wiesz, królowo! Chociaż na rynku dostępnych jest wiele stymulatorów łechtaczki, wiele z nich jest tanich i składa się ze słabych materiałów, które w zasadzie gwarantują nieprawidłowe działanie po kilku zastosowaniach. Jak to się mówi, dostajesz to, za co płacisz.
Więc, jaki jest nasz wybór zabawki erotycznej roku z łechtaczki? Je Joue Mimi łechtaczki Stymulator . Jest elegancki, wszechstronny i może Cię w ten czy inny sposób oderwać.

Wprowadzenie do Je Joue

Dla początkujących preferowanym stymulatorem łechtaczki jest zwykle mała srebrna kulka; ale kiedy jesteś gotowy, aby przejść do sypialni na całe życie, stymulator łechtaczki Je Joue Mimi zapewnia szeroki zakres wibrujących impulsów, aby zaspokoić Twoje potrzeby, niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie delikatnego dotyku, czy bezpośredniego, mocnego nacisku.

Oto, czego możesz się spodziewać, gdy dotrze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły Produktu

Opakowanie: Podobnie jak wszystkie produkty w naszym sklepie, stymulator łechtaczki zostanie dostarczony w dyskretnym opakowaniu. Pudełko zewnętrzne to urocze opakowanie Fuscia z czarnym pudełkiem w środku, w którym znajduje się zabawka, broszura informacyjna i ładowarka. Piękny i wyrafinowany – od samego początku można stwierdzić, że zainwestowałeś w „dorosłą” zabawkę erotyczną z łechtaczką.

Design: Je Joue ma kształt jajka i jest w tonacji fuscia. Jest całkowicie zaokrąglony i nieporowaty – świadczy o jego najwyższej jakości i standardach higienicznych. Po prostu wyczyść ciepłym mydłem i wodą lub użyj środka do czyszczenia zabawek erotycznych, aby zapewnić odpowiednie warunki sanitarne między partnerami. Końcówka służy do bezpośredniej stymulacji łechtaczki; jednak, aby uzyskać szersze podejście, po prostu użyj boku zabawki na wargach sromowych – lub w dowolnym miejscu, w którym wolisz poczuć ciepłe brzęczenie.

Funkcje: Zaufaj nam, kiedy mówimy, że stymulator łechtaczki Je Joue Mimi zrobi numer nie tylko na łechtaczce, ale także na wewnętrznych i zewnętrznych ustach. Z jednej strony przyciski plus i minus kontrolują intensywność wibracji. Środkowy przycisk reguluje pulsujący wzór, który można łatwo zmieniać z minuty na minutę – z sesji na sesję. Jest również w pełni ładowalny, więc nigdy nie musisz się martwić o znalezienie tych maleńkich baterii, które sprzedają tylko w mało znanym dziale elektroniki w lokalnym sklepie. Po prostu podłącz kabel USB do adaptera do komputera lub telefonu komórkowego, a w ciągu około dwóch godzin będziesz gotowy na taką samą ilość zabawy.

Sugestie dotyczące użytkowania

  • Umieść go w wannie. Jak każda zabawka erotyczna warta swojej wagi, stymulator łechtaczki Je Joue Mimi jest wodoodporny do momentu zanurzenia podczas samej intymnej kąpieli lub seksownego porannego prysznica z kochankiem.
  • Odwróć scenariusz i użyj go na jego piłkach, aby uzyskać potężne wibracje, które sprawią, że będzie twardy i sprawi, że będzie twardy. To samo dotyczy krocza.
  • Zaskocz swoją prostą lub lesbijską partnerkę, podarowując jej Je Joue do wykorzystania na sobie lub we dwoje. Zrób to ładnie i zmocz za pomocą lubrykantu na bazie wody i spróbuj trochę pobawić się sutkami .

Erotyczne zakupy

Możemy być stronniczy tutaj w przypadku sklepu , ale powiemy tylko, że nie bez powodu jest to bestseller. Czasami potrzebujesz po prostu rozsądnego orgazmu łechtaczkowego. Stymulator łechtaczki Je Joue Mimi ma opcje wibracji, które poprowadzą Cię ścieżką ku ekstazie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *