Recenzja powiększacza penisa Jes Extender Titanium

Tam, gdzie większość powiększalników penisa obiecuje zbyt dużo i nie działa, powiększalnik penisa Jes Extender Titanium jest jednym z nielicznych, które faktycznie dają długoterminowe rezultaty. Niezależnie od tego, czy Twój penis jest mniejszy niż przeciętny, czy po prostu chcesz powiększyć to, co już masz (kto nie ma?), ten wpis może Ci pomóc.

Jak to działa

W odpowiedzi na jakikolwiek produkt, który twierdzi, że wydłuża męskiego penisa, jego pierwsze pytanie brzmi: „Czy to działa?” Krótko mówiąc, tak. Tytanowy powiększalnik penisa Jes Extender jest produkowany od lat 90-tych i jest wspierany przez proces naukowy podobny do kroków prowadzących do budowania mięśni na siłowni. Pompki do penisa działają tylko w celu zwiększenia dopływu krwi do trzonu mężczyzny, tym samym tymczasowo wydłużając i utwardzając jego erekcję. Produkty Jes działają inaczej – bardziej jak trener.

1. Najpierw włóż penisa do powiększalnika, gdy jest w stanie wiotkim. Powinien być przytulny, ale nie bolesny.

2. Poprzez trakcję mechaniczną i mitozę (stosowane zarówno w zabiegach przeszczepu skóry, jak i wydłużania kości), twój penis zaczyna podlegać długotrwałej ekspansji.

3. Tkanki prącia rozszerzają się i rozrywają, gdy penis jest rozciągany na długość i obwód. Po zagojeniu się tych niebolesnych mikroskopijnych łez proces powtarza się dla większego penisa.

Porównaj ten proces z budowaniem bicepsa. Kiedy mięsień jest wielokrotnie poddawany stresowi i rozkładany tylko w celu odbudowy, z czasem rośnie.

Więc jak duży może być? Chociaż wyniki będą się różnić, większość zweryfikowanych nabywców twierdzi, że może zwiększyć rozmiar penisa do 44% długości i 30% obwodu w ciągu czterech miesięcy (zakładając regularne i właściwe stosowanie).

Porównanie produktów Jes Extender

Sex shop niesie ze sobą dwa produkty Jes: zestaw do powiększania penisa Jes Extender Titanium oraz zestaw do powiększania penisa Jes Extender Original Standard . Mają podobną cenę i są wyposażone w szczegółową instruktażową płytę DVD oraz dwuletnią gwarancję.

Trzeba przyznać, że produkt przypomina bardziej komorę tortur niż urządzenie medyczne klasy 1 zatwierdzone przez FDA; jednak oba Jes Extendery są w 100% bezpieczne i wygodne. Titanium zawiera:

  • Jednostka Bazylea
  • Dwufunkcyjny przód
  • Rurka silikonowa
  • Wygodny pasek
  • (4) 2-calowe pręty wydłużające
  • (2) 1-calowe pręty wydłużające
  • (2) 0,5-calowe pręty wydłużające
  • Podkładka ochronna
  • Zestaw kluczy (do regulacji drążka wydłużającego)

Uwaga: Oryginalny zestaw nie zawiera 0,5-calowych prętów wydłużających.

Zakupy w sex shopie

Chociaż należy spodziewać się sporej dawki sceptycyzmu, warto zauważyć, że sex shopy posiadają te produkty od lat – oba zostały naukowo przetestowane i udowodnione. Dzięki dyskretnej wysyłce i 100% satysfakcji klienta z każdego zamówienia, jedyne pytanie brzmi: co masz do stracenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *