Recenzja masażera z sondą prostaty P Motion do wielokrotnego ładowania

Chłopaki, wyjaśnijmy kilka rzeczy. Dosłownie.

Zabawy analne są dla każdego. Faktem jest, że na rynku są tysiące zabawek erotycznych, od zatyczek do butów po Twój wkrótce ulubiony masażer prostaty, z którego mogą korzystać wszyscy, niezależnie od płci i atrakcyjności.

Pomijając orientację seksualną, stymulacja odbytu – szczególnie stymulacja prostaty – może być oszałamiająco błoga. Kojarzenie tego wyłącznie z homoseksualizmem jest tak absurdalne, jak kobieta mówiąca, że ​​nie lubi penetracji pochwy, bo to robią lesbijki.

Istnieje wiele sposobów eksperymentowania, aby dowiedzieć się, czy – i jak – wolisz orgazmy na tyłach, ale skupimy się szczególnie na masowaniu prostaty. Jedną z zabawek, która jest szczególnie pomocna w tym procesie, jest silikonowy masażer do prostaty z sondą prostaty P Motion – nazwa, która nie zsuwa się z języka. Ale to i tak nie jest dla twoich ust!

Co to jest masażer z sondą prostaty P Motion?

Jeśli nigdy nie używałeś wibratora prostaty, ta zabawka zapewni Ci świetną ucieczkę od zamiłowania do pracy na obręczy i zatyczek do butów do pełnej zabawy z prostatą.

Szczegóły Produktu:

 • Szerokość: 1,50 cala
 • Długość wkładana: 5,00 cala
 • Cechy: wodoodporny, wolny od ftalanów
 • Funkcje: wibruje, pulsuje, eskaluje
 • Materiały: silikon

Jak działa masażer z sondą prostaty P Motion?

Mimo to specyfikacje nie mówią całej historii tego wibratora prostaty. Z punktu widzenia bezpieczeństwa szeroki uchwyt zapobiega utknięciu zabawki, co powinno natychmiast złagodzić początkowe obawy. Jest zbudowany z pięcioma wzorcami wibracji dostosowanymi do twoich potrzeb i zapewnia potężne orgazmy, w przeciwieństwie do wszystkiego, czego kiedykolwiek doświadczyłeś. Czemu? Ponieważ masażer prostaty nie tylko wibruje przy główce, ma on dwie obracające się kulki w trzonie zaprojektowanym do poruszania się w przód iw tył w pobliżu zwieracza, podobnie jak palec, który może delikatnie otworzyć. Masażer z sondą prostaty P Motion jest również wodoodporny, więc można go zabrać do wanny lub pod prysznic.

Jakieś wskazówki dla początkujących dotyczące masażu z sondą prostaty P Motion?

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych zabawek erotycznych, na początku zalecamy zwolnienie. Kluczem do masażu prostaty jest rozluźnienie ciała i umysłu. Po prostu musisz się położyć, oddychać i zacząć.

Oto kilka sztuczek, które zmaksymalizują Twoje wrażenia.

 • Używaj dużo lubrykantu. Odbyt nie smaruje się samoczynnie jak pochwa, więc nie możemy tego wystarczająco stresować. W razie wątpliwości użyj więcej.
 • Nie wciskaj zabawki na siłę. To idzie w parze z naszą sugestią dotyczącą lubrykantu, ale ogólnie rzecz biorąc, wibrator prostaty został zaprojektowany tak, aby wygodnie siedzieć w pośladkach i działać bez użycia rąk.
 • Zamiast martwić się o ręczną stymulację ruchem do wewnątrz i na zewnątrz, połóż się na plecach z uniesionymi kolanami, a po włożeniu po prostu napnij mięśnie poniżej i oddychaj głęboko, gdy znajdziesz to, co jest dla ciebie najlepsze.
 • Jeśli wibracje wydają się zbyt intensywne, po prostu zmień ustawienia i zobacz, czy następny wzór będzie lepszy.
 • Podobnie, jeśli zabawka jest zbyt onieśmielająca – spróbuj stymulować swój odbyt czystym (i zadbanym palcem). Nie zapomnij o lubrykancie.
 • Zaproś swojego partnera do gry! Niech użyje zabawki na tobie, jednocześnie drażniąc twoje inne strefy erogenne.
 • Zawsze upewnij się, że twoja zabawka jest odpowiednio wyczyszczona zalecanym środkiem czyszczącym i naładowana do następnego użycia. Pełne ładowanie trwa około półtorej godziny.

Podsumowanie

Ostatecznie chodzi o to, co lubisz – i w porządku, jeśli masaż prostaty nie jest twoją rzeczą. Jednak po orgazmie przypominającym falę, my w naszym sklepie myślimy, że Ci się spodoba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *