Recenzja Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage

Dla niektórych par pierścienie na penisa są wspaniałym dodatkiem do czasu spędzonego w sypialni. Jednak Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage to zupełnie inny rodzaj zabawki erotycznej niż tradycyjny pierścień na penisa. Zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczne, wygodne dopasowanie dla noszącego, wraz z mnóstwem potencjału orgazmu dla kobiet, jest to naprawdę wyjątkowe urządzenie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o klatce Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage i dowiedzieć się, czy może ona być odpowiednia do zabawy w sypialni.

Jak to działa

Na początek użytkownik zakłada urządzenie, wkładając penisa i jądra przez dwa pierścienie zabawki. Możesz to zrobić miękko lub mocno, chociaż wielu mężczyzn może uważać za wygodniejsze wykonanie jednego lub drugiego. Wypróbuj oba i zobacz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Po włączeniu urządzenie nosi się jak każdy podobny pierścień na penisa i używa podczas seksu. Oczywiście ta niesamowicie różnorodna zabawka jest również świetna do gry wstępnej, ponieważ wibracje mogą doprowadzić oboje partnerów do stanu niemal orgazmu, zanim jeszcze się zacznie prawdziwa zabawa.

Wibracje Galore

To, co naprawdę odróżnia tę niesamowitą zabawkę od bardziej standardowej konkurencji, to wibrujące części urządzenia. Zaprojektowana ze stymulatorem łechtaczki i stymulatorem pochwy, ta zabawka zapewnia dzikie wibracje, na które wiele kobiet po prostu oszaleje.

Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage to nie tylko jeden trikowy kucyk. W rzeczywistości zabawka jest wyposażona w elektroniczny kontroler, który umożliwia każdemu partnerowi wybór między trzema prędkościami i funkcjami dwupulsowymi. Możesz nawet je przełączać, gdy dowiesz się, co działa podczas seksu.

Podczas gdy Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage może być niesamowity dla kobiet, mężczyźni również uwielbiają wibracje.

Wysokiej jakości materiały i konstrukcja

Wykonana z elitarnego silikonu, który nie szczypie ani nie przeciąga, ta wodoodporna, wolna od ftalanów zabawka jest trwała i całkowicie bezpieczna dla ciała. W świecie, w którym na rynku dominują tanie zabawki erotyczne, jest to z pewnością ważna rzecz dla wielu par.

A co najważniejsze, klatka dla par Fantasy C-Ringz Ultimate zapewni Ci dwie godziny życia na dwóch bateriach AAA. Kup akumulatory, a będziesz mógł kontynuować imprezę!

Warte każdego grosza

Na rynku jest mnóstwo zabawek erotycznych, więc jeśli jesteś jak większość konsumentów, obawiasz się większości produktów, które znajdziesz. Nawet jeśli wyglądają dobrze, nie zawsze są warte gotówki, którą za nie zapłacisz.

Klatka dla par Fantasy C-Ringz Ultimate jest warta każdego grosza, który za nią zapłacisz. Faceci to uwielbiają, a kobiety szaleją od wibracji i orgazmów, które są możliwe dzięki tej zabawce.

Niezależnie od tego, czy kupujesz pierwszą zabawkę, czy kolejną do dodania do rosnącej kolekcji, nie możesz się pomylić z klatką Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage.

To i inne zabawki kupisz w sklepie

Odwiedź jeden z sex shopów, aby dowiedzieć się więcej o klatce Fantasy C-Ringz Ultimate Couples Cage i wszystkich innych wspaniałych zabawkach erotycznych, które oferujemy. Niezależnie od tego, czy chcesz urozmaicić sypialnię za pomocą Power Play, odgrywania ról, BDSM lub po prostu zabawnych zabawek, które przynoszą przyjemność mężczyznom, kobietom i parom, Sex shop to miejsce, w którym spełnisz wszystkie Twoje fantazje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *