Przyjemność bez użycia rąk dzięki zabawce erotycznej Dildo Drone

Jeśli jesteś na swoich zabawkach erotycznych, prawdopodobnie widziałeś film na YouTube i słyszałeś wszystko o bezdotykowym dronie dildo, który ogarnia cały naród. Faktem jest, że chociaż wibratory są obecnie dość zaawansowane technologicznie, pomysł, że latająca maszyna przyjemności może być naprawdę praktyczna, jest nadal trochę absurdalny.

Mimo to stawia to interesujące pytanie dla wielu osób, które chcą kupić zabawki erotyczne, a także dla osób kupujących wyjątkowe produkty. Dlaczego musisz trzymać wszystko w dłoni, kiedy go używasz?

Istnieje wiele zabawek erotycznych bez użycia rąk do wypróbowania! Prawdziwy dildo-dron może być daleko, ale na razie wiemy, że będziesz w stanie znaleźć coś, co idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Przyssawka barmana Miguel Dong

Każdy, kto kiedykolwiek bawił się zabawkami erotycznymi, wie, że wibratory mogą być świetną zabawą. Dla wielu kobiet są kolejną najlepszą rzeczą po partnerze w łóżku. Niektórym kobietom mogą nawet sprawić trochę więcej frajdy!

Jeśli chodzi o znalezienie idealnego dildo bez użycia rąk, uważamy, że barman Miguel Suction Cup Dong może być idealnym wyborem. Mierząca całe siedem cali i imponujący 1,5-calowy obwód, ta zabawka jest wystarczająco duża, aby była przyjemna, ale nie bolesna.

Przyssawka sprawia, że ​​jest wolna od rąk, więc możesz jej używać z partnerem lub przykleić ją do wielu powierzchni, aby bawić się w pojedynkę. Działa nawet pod prysznicem !.

Silikonowy pierścień C Wonderland The Pleasurepillar

Nazwa może być trochę trudna do powiedzenia dwa razy, ale silikonowy pierścień C Wonderland The Pleasurepillar to niesamowita zabawka bez użycia rąk, która jest idealna dla par, które chcą się zabawić i wyjść razem. Wykonana z wysokiej jakości silikonu zabawka łączy w sobie dobrze wykonany pierścień na penisa z 10-funkcyjnym wibratorem w kształcie kuli, który wytwarza wszystko, od delikatnego tykania po pełne brzęczenie w łóżku.

Silikonowy pierścień C Wonderland The Pleasurepillar jest również wykonany z materiałów bezpiecznych dla ciała, całkowicie zmywalny, wodoodporny i wielokrotnego użytku. Zaufaj nam, z przyjemnością będziesz go używać ponownie, gdy po raz pierwszy wypróbujesz tę zabawkę z partnerem!

Masażer prostaty Wild Boy 7 Speed ​​Black

Wiele zabawek erotycznych jest przeznaczonych dla kobiet i par, ale coraz częściej słyszymy o zabawkach zaprojektowanych specjalnie dla mężczyzn. Oczywiście możesz ich używać również z partnerem, ale czasami faceci potrzebują też trochę czasu w samotności.

Jeśli chodzi o męską zabawkę erotyczną bez użycia rąk , nie sądzimy, że możesz pokonać Wild Boy 7 Speed ​​Black Prostate Massager . Zaprojektowane do noszenia wewnętrznie i do wytwarzania silnej stymulacji prostaty, to urządzenie może naprawdę przynieść korzyści mężczyznom z różnych środowisk.

Co najważniejsze, Wild Boy to idealna zabawka dla początkujących lub zaawansowanych graczy zainteresowanych zabawą w prostatę. Do tego też nie są potrzebne żadne ręce.

Sklepy erotyczne

Odwiedź sex shop, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich niesamowitych zabawkach erotycznych, które oferujemy. Od podstawowych, wypróbowanych i sprawdzonych zabawek dla mężczyzn, kobiet i par, po wyjątkowe zabawki, sprzęt BDSM, bieliznę i nie tylko – w tych sklepach mają wszystko, czego potrzebujesz, aby podkręcić ciepło w Twoim życiu seksualnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *