Przewodnik dla początkujących po bezpieczeństwie BDSM

Od wszechobecnego teraz filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya po powszechną popularność odzieży fetyszowej , nic dziwnego, że kink trafił do głównego nurtu.

Jeśli jesteś gotowy, aby spróbować swoich sił w niewoli i dyscyplinie, dominacji lub uległości (BDSM), zrozum, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Kiedy jest praktykowany nieprawidłowo, może całkowicie zniechęcić cię do radości niewoli. W najgorszym przypadku może pozostawić trwałe blizny emocjonalne i fizyczne.

Przestrzegaj poniższych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, aby zapewnić najlepsze wrażenia wszystkim zboczonym graczom.

Wyznaczać granice

Zanim którekolwiek z was pomyśli o ostrym seksie, musicie porozmawiać. Mojo Upgrade to świetny sposób dla par na dyskusję o fantazjach bez skrępowania.

Gdy oboje partnerzy wypełnią ankietę, ujawnione zostaną tylko akty seksualne, którymi oboje byliście zainteresowani. Wszystkie rozmowy powinny również zawierać twarde i miękkie granice – rzeczy, których absolutnie nie będziesz robić i rzeczy, którymi możesz być zainteresowany, ale których nie jesteś pewien.

Może się okazać, że w tej chwili nagle poczujesz się nieswojo ze sceną, o której myślałeś, że pokochasz. W porządku. Zgoda jest podstawą BDSM, która prowadzi nas do następnego tematu.

Bezpieczne słowa

Aby ustalić wyraźne oznaki dyskomfortu – fizycznego lub emocjonalnego – obaj partnerzy powinni wybrać bezpieczne słowo i gest.

Partner dominujący powinien regularnie kontaktować się ze swoją uległą i oboje powinni rozumieć, że każdy może w każdej chwili nacisnąć hamulec.

Twoje słowo „stop” może być dowolne. Możesz wybrać coś głupiego, np. „Kokos”, lub trzymać się tradycyjnych sygnalizatorów drogowych, gdzie zielony oznacza „To jest świetne”, żółty oznacza „trochę zwolnij”, a czerwony – „Chcę się teraz zatrzymać”. Jeśli ustawiłeś scenę, w której trudno będzie mówić, ustal gesty, takie jak trzy potrząśnięcia głową, aby oznaczały zatrzymanie.

Inne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa

  • Nigdy nie zostawiaj osoby związanej lub zakneblowanej samej.
  • Naucz się RKO i miej pod ręką apteczkę.
  • Łatwość w zniewoleniu dzięki ekstremalnym ograniczeniom, a nie technicznej grze Shibari.
  • Kiedy jesteś gotowy, aby spróbować ekstremalnych fantazji o niewoli , wybierz zabawki erotyczne i akcesoria stworzone do zabawy w BDSM. Nie używaj artykułów gospodarstwa domowego.
  • Ćwicz opiekę po seksie, aby odprężyć się emocjonalnie i fizycznie po seksie. BDSM może być przytłaczający, szczególnie dla nowicjusza. Całuj, przytulaj, rozmawiaj, masuj, jedz, uzupełniaj elektrolity – to niezbędne.

Sex shop

Od ciekawskich uległych po ekspertów od dominacji, sex shopy z dumą noszą strój i zabawki, których potrzebujesz, aby dostać się na scenę BDSM .

Spełnij swoje najśmielsze fantazje, wiedząc, że nasza wysyłka jest zawsze dyskretna, a Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *