Przewaga biustonoszy push-up nad innymi typami staników

Obecnie najbardziej popularne są biustonosze typu push-up, jest to jednak po prostu odpowiedź rynku na to, że coraz więcej pań uważa, że ich biust jest zbyt mały, zbyt mało jędrny itp. Ten rodzaj biustonoszy pozwala na maskowanie tego typu problemów z biustem.

Miseczki są w nich usztywniane, dzięki temu podnoszą cały biust do góry, tak, że wygląda on wtedy jakby nie działało na niego prawo ciążenia. Dodatkowo biustonosze push-up sprawiają, że biust wydaje się być nieco większy, niż w rzeczywistości. Dodatkowo, gdy to jeszcze nam jest zbyt mało, do dobrych biustonoszy dołączane są specjalne wkładki, które tym bardziej powiększają piersi, by wydawały się jeszcze bardziej pełne.

Czarny biustonosz push up
Modelka bielizny

Bardotka stanik

Kiedyś były popularne biustonosze bardotki ale lata źle dobieranych biustonoszy sprawiły, że obecnie bardzo mało pań może sobie na taki rodzaj biustonoszy pozwolić, bardotki wymagają by biust był ładnie utrzymany a przede wszystkim w dobrej kondycji. Ogólnie biustonosze push-up bez ramiączek to zły pomysł, gdy piersi już poddały się powszechnemu prawu ciążenia.

To widać przede wszystkim na zdjęciach z kolorowych czasopism, gdzie co i rusz można znaleźć fotografie znanych kobiet, którym co nie co wysunęło się z biustonosza. Drogie dziewczyny, najpierw trzeba zadbać o elastyczność biustu a dopiero później porywać się na biustonosze bez ramiączek a źle dobierane od lat biustonosze nie ułatwiają sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *