Przedmioty związane z seksem na szczycie świątecznej listy życzeń

Ponieważ ludzie mają teraz więcej okazji na oszczędzanie pieniędzy, trudno się dziwić, że przedmioty związane z seksem pojawiają się na szczycie ich świątecznych list życzeń. Według nowej ankiety przeprowadzonej przez MyVoucherCodes.co.uk, w tym roku liczba osób szukających seksownych prezentów wzrosła o 308 procent.

Spośród pytanych dorosłych prawie 60 procent chciało zabawek erotycznych, bielizny lub podobnego prezentu na Boże Narodzenie. Spośród nich prawie trzy czwarte to kobiety.

Dziewczyna przebrana za Panią Mikołajową

Podczas gdy wibratory były najbardziej poszukiwanymi przedmiotami wśród kobiet, większość facetów szukających prezentów związanych z seksem preferowała skąpe majtki dla swoich partnerek.

Mark Pearson, dyrektor zarządzający MyVoucherCodes.co.uk, powiedział: „Myślę, że ludzie zaczynają się relaksować wokół pomysłu, że zabawki erotyczne i gry są czymś więcej niż tylko akceptowalnym prezentem i często są dobrze przyjmowane przez obdarowywane osoby”.

Kobiety mogą chcieć podążać za przykładem Evy Longorii i kupować wibratory jako prezenty dla swoich przyjaciół w tym roku. Aktorka Desperate Housewives powiedziała ostatnio, że jej koleżanki aż „krzyczą”, gdy rozpakowują seksowne prezenty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *