Proszę, tylko nie seks. Jestem zmęczona

Niezależnie od tego, czy to Twoja kariera, Twoje dzieci, czy inne sprawy czasami przeszkadzają Ci w poczuciu się sexy, nie rozpaczaj – naprawdę możesz mieć to wszystko pod kontrolą!

Kluczem jest zarządzanie czasem

Jeśli jesteś zawsze przygotowana na każde ważne spotkanie, wiesz, w jaki dzień dziecko potrzebuje zestawu na WF i co musisz przygotować przyjacielowi, który przyjdzie dzisiaj na obiad. Dlaczego więc seks wydaje się być ostatnim na Twojej liście priorytetów? Wszyscy wiemy, że im więcej uprawiamy seksu, tym bardziej go pragniemy. Jest więc zrozumiałe, że jeśli nie potraktujemy tego jako priorytetu i stwierdzimy, że pod koniec dnia jesteśmy zbyt zmęczeni, z pewnością znajdziemy się w niekończącej się spirali zbytniego zmęczenia i braku pożądania.

Choć może to zabrzmieć nieseksownie, musisz zarezerwować czas dla siebie i partnera, aby spędzić czas razem bez rozpraszania uwagi. Jeśli masz dzieci, wezwij opiekunkę, jeśli trudno ci będzie wyjść z pracy, wyłącz telefon. Potrzebujesz czasu, aby przypomnieć sobie, dlaczego zakochałaś się w swoim partnerze w pierwszej kolejności i cieszyć się nim jako osobą, a nie jako rodzic lub współlokator.

Seksowna bielizna sprawdza się zawsze

Ustaw scenę

Usuń wszystkie zabawki, pieluchy, pranie, które mogą być zwykłą scenerią codziennego życia. Zastąp to świecami, płatkami róż i spryskaj powietrze lub prześcieradła czymś ładnie pachnącym. Sceneria obejmuje również Ciebie! Więc postaraj się. Ubierz się w seksowną bieliznę, jeśli jesteś kobietą lub pokrop się dobrą wodą kolońską po goleniu jeśli jesteś facetem. Nabierzesz dzięki temu pewności siebie, a jak wyglądasz, pomoże Ci poczuć się seksownie, a także będzie świetnym drażnieniem zmysłów Twojego partnera.

Jeśli jedno lub oboje jesteście zestresowani, masaż erotyczny to świetny sposób na sam początek. Jest nie tylko idealny do relaksu, ale także zwiększa intymność między Tobą a Twoim partnerem i budzi zmysły, które mogą być stłumione. Gotowe zestawy do romantycznego masażu, które można kupić w dobrych sex shopach zawierają wszystko, czego potrzebujesz, a także często książeczkę z instrukcją dla początkujących.

Masaż erotyczny to świetny sposób na seksowną zabawę

Jeśli popadliście już w rutynę i chcecie coś urozmaicić, dlaczego nie wypróbować miękkiego sprzętu do niewoli? Opaski na oczy to świetny sposób na budowanie oczekiwania. Gdy nasze oczy zostają zakryte, włączają się inne zmysły, aby to zrekompensować. Spróbujcie też łaskotać wasze ciała piórem lub użyć erotycznych kajdanek, aby partner przez chwilę był na Twojej łasce!

Zabawki erotyczne to kolejny świetny sposób na zaspokojenie ciekawości. I nie chodzi tylko o używanie. Jeśli robisz zakupy w Internecie, możesz to zrobić w zaciszu własnego domu, a wybór i oczekiwanie na dostawę może być równie przyjemne. Kluczem do sukcesu jest wybranie czegoś razem i otwarcie na to, czego pragniesz. Kto wie? Możesz znaleźć w swoim partnerze coś nowego, czego nie wiedziałaś!

Jeśli jednemu lub obojgu z was naprawdę brakuje chęci, radziłbym udać się do lekarza, aby upewnić się, że nic się nie dzieje. Istnieją jednak ziołowe afrodyzjaki, które możesz wypróbować, a także płyny, kremy i spraye, aby pobudzić wasze libido i wszystko zadziałało lepiej.

Chociaż można to często przeoczyć, utrzymywanie silnego i zdrowego związku z kolei sprawi, że wszystko inne będzie pod kontrolą. Kiedy czujesz się kochana i ceniona przez partnera, Twoje pragnienie współpracy i dbania o siebie będzie silniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *