Prostata żeńska (punkt G)

Z pewnością na Ziemi nie ma ani jednej dorosłej osoby, która nie dowiedziałaby się o istnieniu tajemniczego punktu G. Wszyscy wiedzą, że pytanie w tej sytuacji dotyczy kobiet, ale tylko nieliczni prawdopodobnie powiedzą, jaki to potwór i jak go oswoić.

W naszym spisie dostępne są również specjalne wibratory do punktu G!

Punkt G istnieje od wielu lat z różnymi mitami i legendami rozpowszechnianymi zarówno przez młodych mężczyzn, jak i kobiety. Te z kolei okazują się być najbardziej bystre w tej materii i dlatego chętnie mówią o strefie wrażliwej na doznania, której stymulacja prowadzi do oszałamiającego orgazmu.

Istnienie punktu G u kobiet jest kwestią sporną
Czy punkt G naprawdę istnieje?

Gdzie znajduje się punkt G?

Kobieca prostata (punkt G), znajduje się na przedniej ścianie pochwy na głębokości około 5 cm. Jeśli chcielibyśmy ją dotknąć, możemy to zrobić palcem, wtedy będzie wielkości ziarna grochu. Masowany punkt G podwaja się.

Mówiąc o samej nazwie, należy zauważyć, że Punkt-G jest bardziej strefą, obszarem. Jeśli chcesz go znaleźć w sobie, sprawdź swoją pochwę. Zwróć uwagę na fakt, że ściany pochwy są gładkie, jedwabiste, a Punkt-G wyróżnia się i wygląda jak mały orzeszek.

Co to jest punkt-G?

Dla większości kobiet Punkt-G jest najbardziej wrażliwym obszarem, odpowiedzialnym za długotrwałe, niezrównane zadowolenie seksualne. U innych kobiet silne pobudzenie tego miejsca prowadzi do oddawania moczu. Co zaskakujące, wiele kobiet zaprzecza obecności tego właśnie punktu.

Naukowcy odkryli, że punkt-G rozwija się z niewykorzystanej tkanki prostaty. Ta umiejętność przekształcania jednego rodzaju tkanki w inną pociąga za sobą pojawienie się punktu-G. Okresowo strefa ta zyskuje raczej małe wymiary i staje się prawie niewidoczna, okresowo przekształca się w pełnoprawny narząd. Z tego powodu niektóre kobiety mają go, a inne prawie go nie mają.

Punkt G u kobiet można wyczuć palcem, włożonym do pochwy
Umiejscowienie punktu G

Co możesz zrobić z punktem-G

Jeśli zidentyfikowałaś swój punkt-G, możesz określić jego funkcjonalność i dowiedzieć się, czy stymulacja tej strefy może cię zadowolić, czy nie.

Wirtuozi seksu zalecają stymulację punktu G palcami. Aby to zrobić, należy je umieścić w pochwie i tworzyć ekscytujące ruchy w kierunku przedniej ściany pochwy. Aby osiągnąć maksymalną przyjemność, musisz eksperymentować z siłą i amplitudą ruchów. Najważniejsze, że w tym momencie jesteś już podniecona seksualnie. I nie ma znaczenia (według wielu kobiet), w jaki dzień miesiąca. to się robi.

Podczas stymulacji punktu G oddziałujemy również na pęcherz, dlatego nie jest dziwne, że niektórym kobietom chce się „trochę” pójść do toalety. Aby uniknąć tego odczucia, opróżnij pęcherz przed rozpoczęciem pieszczot.

Eksperymentowanie z punktem-G jest okazją, aby lepiej poznać swoje wrażliwe miejsca, chociaż czasami aby osiągnąć satysfakcjonujący wynik, konieczne będą częste ćwiczenia.

Wrażenia podczas stosunku

W zależności od wielkości i dokładnej lokalizacji punktu G, możesz odczuwać skutki stymulacji tego obszaru podczas stosunku.

Aby maksymalnie wykorzystać stymulację tej strefy, podczas uprawiania seksu można podnieść miednicę, spróbować odbyć stosunek seksualny w pozycji „kobieta na górze” lub poeksperymentować plecami do partnera.

Nie zapominaj, że każda kobieta jest inna. To samo dotyczy najbardziej tajemniczego punktu G, który może okazać się wrażliwy lub nie. Punkt G nie jest jedyną strefą erogenną, której stymulacja jest satysfakcjonująca. Dlatego szukaj, znajdź i … ciesz się!

Czytaj inne wpisy:

Seks zabawki

Seks w czasie ciąży

Ach, ta zdrada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *