Próbujesz zajść w ciążę? – spróbuj to zrobić również poza sypialnią

Jeśli próbujesz zajść w ciążę, prawdopodobnie spędzasz godziny w sypialni uprawiając tyle seksu, ile tylko możesz. Ale według nowej ankiety przeprowadzonej przez Baby Show, możesz zwiększyć swoje szanse na poczęcie, jeśli zrobisz to w innym miejscu. Ze wszystkich dzieci, które mają się urodzić w tym roku, prawie połowa została poczęta poza sypialnią, donosi magazyn Grazia.

Jedna na dziesięć kobiet twierdziła, że ​​zaszła w ciążę podczas seksu w samochodzie. Kiedy decydujesz się na seks, wydaje się być równie ważną rzeczą, lokalizacja w której to robisz jak i czas. Okazuje się, że większość dzieci zostaje poczętych w sobotni wieczór.

A jeśli naprawdę chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, zarezerwuj wakacje, ponieważ badania pokazują, że dziesięć procent niemowląt zostało poczętych za granicą.

Według thebabycentre.co.uk, ostatnie badania wykazały, że orgazm podczas seksu penetracyjnego może zwiększyć szanse kobiety na dziecko. Postawiono tezę, że skurcze mięśni, które występują podczas orgazmu, pomagają przenieść nasienie dalej do macicy.

Więc jeśli masz zaplanowany już seks w tym celu, warto dodatkowo wspomóc się swoją ulubioną zabawką erotyczną lub zakupić takową, która pomoże ci osiągnąć duże orgazmy.

Zadowolona para kochanków sprawdza test ciążowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *