Poznaj wibratory, które nie wyglądają jak penisy

Przez lata większość zabawek erotycznych miała jeden podstawowy wygląd – długi i cylindryczny. Jeśli miałeś szczęście, miał silnik, który brzęczał i wibrował, aż osiągnąłeś punkt kulminacyjny w kółko. Stygmaty przeciwko zabawkom erotycznym mają dziesiątki lat, mimo że pierwszy wibrator miał być środkiem leczniczym mającym wyleczyć kobiety z „histerii”.

Przestarzałe, ale wciąż powszechne poglądy na temat zabawek erotycznych (zwłaszcza wibratorów) mówią, że używają ich tylko kobiety. Aby dodać zniewagę do krzywdy, myślenie stamtąd ucieka. Najczęstszą myślą jest to, że każda kobieta, która używa zabawki erotycznej, musi być samotna i zdesperowana w poszukiwaniu penisa, którego nie może dostać od mężczyzny.

Pozytywne nastawienie seksualne to temat, o którym ludzie myślą i mówią w dzisiejszych czasach w bardziej znaczący sposób. A kiedy ludzie, niezależnie od swojej tożsamości płciowej, zaczynają bardziej myśleć o własnej przyjemności seksualnej, zabawki seksualne zmieniają się w odpowiedzi.

Tak, możesz znaleźć tysiące wibratorów, które wyglądają niesamowicie jak penis, nawet jeśli nigdy wcześniej nie widziałeś gorącego różowego, turkusowego lub liliowego. Czasy się jednak zmieniają i coraz więcej osób odzyskuje swoją seksualność z tego, co społeczeństwo uważa za „normalne” lub „bezpieczne”. Z kolei są wymagającymi zabawkami erotycznymi, które pasują do części ciała, które chcą stymulować. W rezultacie zmieniają się także wibratory i opinie ludzi na ich temat.

Dla osoby, która chce czegoś, co jest zdecydowanie mniej falliczne i niekoniecznie ma na celu penetrację czyjegoś ciała, poznaj tylko kilka wibratorów, które w niczym nie przypominają penisa.

Tryst Multi-Erogenous Massager

Jedną z najlepszych cech tych nowych modeli wibratorów jest to, że mogą być używane na wielu częściach ciała, samodzielnie lub z partnerem. Tryst masażu działa jako stymulator łechtaczki, Kogut-ring, a nawet może stymulować sutki ty lub twój partner. Ramiona mają być elastyczne, dzięki czemu możesz ustawić i przesuwać tę zabawkę w sposób, który najlepiej pasuje do Twojego ciała i przyjemności.

Wibrator dla par We-Vibe Sync

Wibrator We-Vibe Sync Couples o innym unikalnym kształcie i konstrukcji jest idealnie zaprojektowany do stymulacji punktu G i łechtaczki. Ale nikt nie mówi, że nie możesz go używać gdzie indziej. Co więcej, jest regulowany – czego nie ma standardowy wibrator – aby lepiej dopasować się do ciała. To nie tylko nowszy projekt, ale także nowa technologia. Coraz więcej zabawek jest zasilanych przez aplikację mobilną i podobnie jak większość innych zabawek We-Vibe, ta nie jest inna.

Muse Massager

Czy możesz sobie wyobrazić, że taki zły mały króliczek sprawia ci przyjemność? Po włączeniu nigdy więcej nie kwestionujesz jego motywów. Nic nie mówi: „W niczym nie przypominam tradycyjnej atmosfery”, zupełnie jak ten mały czerwony masażer. Promowany jako wibrator łechtaczkowy, podobnie jak inne zabawki, może być używany do wywoływania wrażeń na wiele innych sposobów. Jeśli nigdy nie myślałeś o dotykaniu czegokolwiek poza genitaliami za pomocą wibratora, możesz być na prawdziwej uczcie.

Masażer dla par Lelo Tiani

Lelo jest znane z oferowania najnowocześniejszych produktów, które absolutnie przekraczają oczekiwania. Przejrzyj całą ich kolekcję, a nie znajdziesz niczego, co wygląda jak to, czego oczekujesz od zabawek erotycznych. Masażer Tiani Couples to tylko jeden z przykładów wibratora, który ma stymulować najlepsze części ciała, nie wyglądając jak penis w dłoni.

Wibrator łechtaczkowy Vive Minu

Możliwość trzymania zabawki erotycznej w dłoni, przytulonej do ciała w bardziej naturalny sposób, jest nie tylko dobra dla nadgarstka. Może też pomóc ci w szybszym orgazmie. Vive Minu przez Shots Ameryce, ma niepowtarzalny ręcznych projekt jak pobudzenie, które znacznie bardziej osobiste i na pewno mocniejszy.

Womanizer Pro

Najlepiej oceniany wibrator wśród recenzentów zabawek erotycznych w całej sieci, Womanizer Pro jest uwielbiany nie tylko ze względu na łatwość użycia lub wygląd. Przenosi wibratory na nowy poziom, dodając moc ssania dla dodatkowej stymulacji. Jeśli wolisz, aby Twoje orgazmy pochodziły z zewnętrznych wibracji, a nie z penetracji, będziesz mieć w dłoni małą, ale potężną zabawkę.

Wniosek

Nie ma nic złego w starszym, bardziej tradycyjnym stylu wibratorów. Działają dobrze dla wielu ludzi. Ale dla żądnej przygód osoby lub pary, która chce uzyskać orgazm w nowy sposób za pomocą nowego rodzaju zabawki, masz więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej. Nie utkniesz z wibratorem, którego używała twoja mama – ani tata, jeśli był szczególnie oświecony. Możesz zrobić coś innego i znaleźć to, co działa na Twoje ciało.

Czy masz ulubiony wibrator , którego używasz sama lub z partnerem? Czy wygląda jak penis, czy próbowałeś czegoś nowego? Podziel się z nami w komentarzach poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *