Potrzebujesz przewodnika Kamasutry? Jest na to aplikacja

Jak sugeruje slogan „są już aplikacje na wszystko”, wydaje się, że i Apple dotrzymuje kroku w tym temacie. Gigant technologiczny ma szereg seksownych aplikacji, które użytkownicy mogą pobrać bezpośrednio na swojego iPhone’a, z wyraźnym przeznaczeniem wyłącznie dla dorosłych.

Wśród różnych niegrzecznych dodatków do telefonu komórkowego znajduje się program iKamasutra, który może podpowiadać użytkownikom pozycje seksualne, wskazówki dotyczące stymulacji i szczytowania oraz obserwować poczynania naszych znajomych korzystających również z tego programu.

Aplikacja iKamasutra może zaoferować ci ponad 100 pozycji seksualnych i pozwoli zobaczyć swoje postępy, próbując swoich sił w testowaniu różnych z pozycjami.

A jeśli nadal szukasz uwodzicielskiej inspiracji, możesz skorzystać z aplikacji The LoveLine z dr Drew, z nieocenzurowanym czatem i seksem na żywo, która jest pełna materiałów, które wprawią cię w erotyczny nastrój.

Podobnych aplikacji dla dorosłych jest już całe mnóstwo jednak, zanim zaczniesz z nimi wybryki w sypialni, sprawdź czy twój partner też będzie szczęśliwy z tego powodu, jeśli nagle wyciągniesz telefon komórkowy w trakcie stosunku.

Widok ekranu z aplikacji iKmasutra. W tym momencie przedstawia jedną z wielu pozycji seksualnych
W aplikacji iKamasutra najdziesz wiele pozycji seksualnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *