Potęga zabawek erotycznych – to Ty decydujesz o swojej przyjemności

W dobie wysoce zseksualizowanych piosenek i randek z Tinderem, to dziwne, dlaczego kobieca masturbacja pozostaje taka tabu. Nawet wśród bliskich przyjaciółek temat wibratorów i masażerów może wydawać się nieco, cóż, niewygodny. Jeśli kiedykolwiek czujesz się samotna w morzu szczęśliwych związków (które w naturalny sposób przypominają ci o seksie, którego nie uprawiasz), zawsze jest jedno miejsce, w którym możesz poczuć się zupełnie normalnie: Internet.

A jeśli chodzi o zakupy online zabawek erotycznych dla kobiet, znajdziesz tysiące urządzeń w cenie od 20 do kilkuset złotych, od dyskretnych wibratorów kieszonkowych po wibratory każdego rozmiaru i koloru. Szybka ocena osobowości seksualnej pomoże zawęzić zakres i sprawić, że poszukiwanie narzędzia dla przyjemności będzie łatwiejsze.

Jeśli lubisz…

Szybkie numerki: Możesz docenić mały wibrator wielkości palca, który można łatwo spakować do weekendowej torby na wakacje lub ukryć w ołówkowych spódnicach na następną podróż służbową. Zapomnij o nowościach podobnych do szminki, ponieważ teraz możesz znaleźć eleganckie, wyrafinowane wibratory, które wyglądają jak wszystko, ale tym nie są.

Seks pod prysznicem: Nie potrzebujesz mężczyzny, aby cieszyć się gorącą sesją pod prysznicem. Idź solo z wodoodpornym masażerem Muse Massager. Zabawka jest urocza, cicha i według wielu recenzentów można ją przypisać wielokrotnym orgazmom.

Muse Massager to zabawka erotyczna z której kobiety mogą korzystać nawet pod prysznicem.
Zabawnie wyglądający Muse Massager

Dobry, staroświecki wibrator: radzimy znaleźć popularny wibrator o wielu ustawieniach w swoim przedziale cenowym. Jeśli nie masz pojęcia o zabawkach erotycznych dla kobiet, znajdź taki w przedziale 150-300 ZŁ ze spójnymi recenzjami w internecie. Dodatkowe zalety czytania recenzji są takie, że jeśli producent oferuje gwarancję, zazwyczaj nie możesz i tak dokonać zwrotów (z oczywistych powodów).

Pozycje na pieska: Więc nie jest ci obcy nieuchwytny punkt G, co? Wypróbuj Lelo Mona 2 na wszystkie możliwe pozycje, których pożąda Twoje serce. Posiada sześć trybów stymulacji, doskonałe krzywizny i jest całkowicie wodoodporny.

Tylko Ty wiesz, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, więc znajdź urządzenie, które działa na Twoje ciało i do niego dotrzyj! Od następnego orgazmu dzieli Cię już tylko jedna gorąca sesja solo, a sec shopy mogą pomóc Ci znaleźć to, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *