Porady nawilżające dla gorętszego seksu

Smary

Każdy uwielbia intymne chwile spędzane ze swoimi partnerami, ale przychodzi czas na sesje miłosne, kiedy wydaje się, że wszystko zmienia się w pustynię. Suchość może wynikać z wielu przyczyn, takich jak stres, wiek lub leki. Niezależnie od powodu, zawsze dobrze jest mieć pod ręką trochę lubrykantu.

Oto kilka wskazówek, jak utrzymać łóżko w stanie kołysania, abyś mógł cieszyć się najwyższą fizyczną przyjemnością.

Istnieją  trzy rodzaje smarów : na bazie oleju, na bazie wody i na bazie silikonu.

Oto kilka lubrykantów, które mogą wywołać skwierczący seks:

  • Climax Bursts Tingling Lubricant:  Ten  nawilżający lubrykant na bazie wody  zawiera pełne kulki wzbogacone witaminami B5, C, A i E, które topią się i mrowi w kontakcie, podczas gdy aloes i rumianek chłodzą i koją skórę.
  • Silikon ID Moments:  ten   lubrykant na bazie silikonu został stworzony, aby zapewnić Ci najdelikatniejszy lubrykant dla wrażliwej skóry.

Podkręć grę wstępną

Gra wstępna jest ważna, aby pomóc włączyć naturalny przepływ w tobie. Oczekiwanie i tajemnica mogą doprowadzić do rozpalenia ognia przed samym seksem. Spróbuj być tajemniczy, zakładając opaskę na oczy i używaj elementów gorących i zimnych z różnymi rodzajami balsamów i lubrykantów.

Pasja pod prysznicem

Lubimy myśleć, że seks pod prysznicem, na basenie lub w gorącej wannie jest fantastyczny. Problem polega na tym, że woda zmywa naturalną wilgoć wytwarzaną przez twoje ciało, więc wspaniały seks nie będzie tym, czego oczekujesz, chyba że masz rozwiązanie. Najlepszym rozwiązaniem są lubrykanty na bazie silikonu, ponieważ są wodoodporne.

Czas spędzony ze swoim partnerem powinien być pełen pasji, a te wskazówki powinny Ci pomóc. Jeśli szukasz doskonałego lubrykantu, który podkręci ciepło w sypialni, zalecamy zapoznanie się z szeroką gamą lubrykantów dostępnych w  naszym sklepie.

bbb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *