Pończochy i podwiązki okazują się nie do odparcia dla mężczyzn

Drogie Panie, chcecie wiedzieć, co naprawdę podnieci twojego mężczyznę? Najwyraźniej para pończoch i podwiązek załatwi sprawę. Nowa ankieta przeprowadzona przez markę Butterkist rzuciła światło na to, czemu mężczyźni i kobiety nie mogą się oprzeć sobie nawzajem, a seksowna pończoszniczka znalazła się w pierwszej dziesiątce wśród mężczyzn.

Według badań odkryte ciało jest dla mężczyzny podniecające, szczególnie zwracają uwagę na duży dekolt

Pończochy i podwiązki zajmują szóste miejsce na liście, ale jeśli nie jesteś ich miłośniczką, zawsze możesz wybrać krótką spódniczkę i parę butów do kolan, które pojawiają się na 11. i 12. miejscu. Oczywiście to pomaga, jeśli masz dodatkowo długie nogi, słodki śmiech i ładnie pachniesz, ponieważ są to kolejne rzeczy z listy, którym mężczyznom trudno się oprzeć.

Wydaje się, że dla kobiet, atrybuty fizyczne nie są tak ważne. Hojność, troskliwość i poczucie humoru częściej powodują bicie serca dziewczyny niż doskonale wyćwiczony sześciopak. Więc chłopaki, kilka żartów i kilka przemyślanych gestów załatwi sprawę. Panie, przebierajcie się dla swojego mężczyzny, a będzie on “plastyczny” w waszych rękach.

Kobieta leży na łóżku w czarnych pończochach i koronkowych majtkach
Jedna z tych rzeczy które podniecają mężczyzn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *