Pomysły na wieczór panieński i prezenty dla dorosłych dla panny młodej

Kluczem do zaplanowania idealnego wieczoru panieńskiego jest dobre zrozumienie panny młodej. Czy jest zarezerwowana? Czy ma dziką stronę?

Tak czy inaczej, jedno jest pewne, wszystkie panny młode potrzebują fenomenalnego bachelorette bash (i przynajmniej kilku nowości w kształcie penisa). Na naszym blogu stworzyliśmy najlepszy przewodnik, jak rozpieszczać przyszłą pannę młodą na wielkim wieczorze panieńskim.

Wybór motywu

Najpierw druhna powinna zdecydować o temacie przyjęcia. Jeśli to wypad do Vegas, zechcesz spakować łatwe elementy dekoracyjne, takie jak tace na penisa, aby położyć się na stole lub zrozumiałą lalkę miłosną w rozmiarze podróży .

Lokalne imprezy będą znacznie łatwiejsze pod względem planowania, wystroju i pełnego planu rozgrywek. Niezależnie od tego, czy trzymasz się imprezy o tematyce wyspiarskiej, aby pasowała do jej ślubu na plaży, czy planujesz szaloną noc bez celu poza imprezą, najważniejszą częścią jest utrzymanie panny młodej na czele.

Gry na wieczór panieński

Kupowanie nowatorskich zabawek dla dorosłych może być najlepszą zabawą podczas planowania jej wielkiej imprezy. W sklepie dla dorosłych mamy możliwość kupna setek produktów godnych panienstwa , od gier i zabawek po dekoracje i seksowną bieliznę, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne panienki.

Pass the Buck to ulubiona impreza, która sprawia, że ​​alkohol płynie z alkoholowym podejściem do prawdy lub odwagi. Gdy zacznie się szum, każdy może wziąć udział w rozpuście, rzucając kostką przyszłej panny młodej i wykonując rozkazy, gdy lądują. Od udawania obcego akcentu do wypicia piwa – z pewnością nastanie wesołość!

Pomysły na prezenty dla przyszłej panny młodej

Po zakończeniu wieczoru panieńskiego, opuściłeś Petera the Love Doll i płakałeś z powodu śmiechu nad imprezowym spinnerem, że czas obsypać pannę młodą prezentami.

Wypróbuj grę w majtki! Wszyscy goście mają kupić pannie młodej parę majtek i zawiązać je, kiedy nie patrzy. Panna młoda musi zgadnąć, który gość kupił jej każdą parę, jednocześnie zaopatrując się w niesamowitą bieliznę na miesiąc miodowy .

Wykonanie spersonalizowanej torby lub koszuli dla panny młodej do uprawiania sportu w oczekiwaniu na ślub jest zawsze wygraną. Kiedy wszystko inne zawiedzie, wybierz zabawkę dla par!

Erotyczne zakupy

Jeśli chodzi o realizację najlepszych pomysłów na wieczór panieński, najważniejsze jest pozostanie wiernym pannie młodej. Chociaż może się to wydawać przytłaczające, zalecamy utworzenie tablicy inspiracji na Pinterest i przypięcie najlepszych prezentów i gier panieńskich, które znajdziesz w sex shopie.

Pamiętaj tylko, żeby się dobrze bawić i robić to wszystko o niej! Dostaje tylko jedną imprezę przedślubną ze wszystkimi swoimi najlepszymi koleżankami, więc niech to się liczy i spraw, by było wyjątkowe z sex shopem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *