Pomyślmy o seksie, kochanie

Stowarzyszenie Porad Seksualnych (Sexual Advice Association) nie tylko chce, abyś myślał w Walentynki o romansie, ale także zachęca do seksu w mózgu. Stowarzyszenie rozpoczyna nową kampanię mającą na celu zwiększenie świadomości problemów fizycznych i psychicznych związanych z aktywnością seksualną i wyznaczyło dzień 14 lutego “Dniem myślenia o seksie”.

Aktorzy komediowi Alistair McGowan, Miranda Richardson i Ronni Ancona wspierają projekt serią humorystycznych szkiców, które zachęcają ludzi do otwartości na temat seksu i do dyskusji na jego temat.

Tricia Barnes, powierniczka Stowarzyszenia Porad Seksualnych, powiedziała, że ​​skecze zwracają uwagę na typowe trudności seksualne w niefrasobliwy sposób.

Myślenie o seksie i rozmawianie o nim z innymi może również pomóc wypełnić lukę w wiedzy seksualnej, która wydaje się istnieć w Wielkiej Brytanii.

Według ankiety przeprowadzonej na zlecenie rządu, w listopadzie, jedna czwarta osób w Wielkiej Brytanii czuje się zbyt zawstydzona, by zadawać pytania dotyczące seksu.

Nagi mężczyzna trzyma na rękach kobietę
Pomyśl o seksie w te Walentynki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *