Pomysł na niebanalny prezent dla pań

Jeśli Twoja partnerka lubi otrzymywać prezenty, a Ty lubisz być odpowiednio nagradzany za dawanie prezentów, pomożemy Ci wybrać coś specjalnego. Chyba oczywistym jest, że kobiety lubią biżuterię, jednak nasza propozycja jest bardziej niekonwencjonalna.

Zastanów się nad biżuterią erotyczną. Może taki prezent zainspiruje was do ciekawszej gry wstępnej. Jeśli jednak Twoja partnerka nie będzie na tyle odważna i zachwycona tym prezentem, jak Ty, to zaproponuj, by nosiła ją wciągu dnia. Stała stymulacja sutków nie tylko powinna sprawić jej przyjemność, ale także da efekt sterczących sutków na długo po zdjęciu biżuterii.

Jeśli biżuteria erotyczna jednak nie kręci Twojej partnerki wcale, to mamy inną propozycję. Kup jej seksowną bieliznę z biżuterią. Jest ona mniej krępująca niż sama biżuteria, a może kobieta poczuje się seksownie i elegancko, a w przyszłości sama dojrzeje do igraszek z biżuterią erotyczną. Pamiętaj, nie narzucaj partnerce nic na siłę. Urozmaicajcie wasze życie intymne, aczkolwiek stopniowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *