Pompy próżniowe – stymulacja przepływu krwi w penisie

Pompy próżniowe są zaprojektowane w celu stymulowania przepływu krwi. Są one podzielone na męskie – pompy masujące i żeńskie – pompy próżniowe dla kobiet (laktatory). Wszystkie sklepy erotyczne oferują ogromny wybór pomp w niskich cenach!

Pompa próżniowa dla mężczyzn – przyczynia się do pojawienia się erekcji, jest narzędziem do leczenia i zapobiegania zaburzeniom seksualnym takim jak zmniejszona erekcja. Podczas wzrostu erekcji w naturalny sposób dopływ krwi do penisa zwiększa się 5-7 razy, a przy użyciu masażera z pompą próżniową liczba ta wzrasta około 2 razy. W przypadku mężczyzn po 45 roku życia bardzo przydatne jest używanie tego urządzenia 2-3 razy w tygodniu w celu przedłużenia erekcji.

Demonstracja pompy próżniowej penisa
Przed i po użyciu pompy penisa

Pompa próżniowa z gruszką – produkt składa się z tuby z uszczelką i gruszki do wytworzenia próżni w tubie;

Masażer z pompą tłokową – wraz z tubą z uszczelką znajduje się tłok do wytworzenia próżni w kolbie;

Pompa próżniowa z automatycznym odprowadzaniem powietrza – zasilana z baterii, składa się z tuby z uszczelką i mechanizmu do wytwarzania próżni.

Wszystkie modele próżniowych pomp próżniowych dla mężczyzn, w zależności od modelu, mogą być wyposażone w wydłużoną miękką dyszę żelową lub silikonową lub zestaw takich dysz, wibrator, manometr, dodatkowe uszczelnienie (lub uszczelnienia) i pierścień montażowy.

Masażer próżniowy piersi – przeznaczony do wspomagania aktywnego krążenia. Kobiece piersi stają się bardziej elastyczne i powiększają się, jeśli używasz tego urządzenia prawidłowo i systematycznie. Korzystanie z masażu w pierwszych 4-5 miesiącach ciąży bardzo pomaga, aby później, podczas lub po karmieniu, piersi nie zwiotczały. Podczas karmienia masażer jest bardzo wygodny do odsysania mleka.

Przykład zastosowania pompy próżniowej na penisie
Powiększony penis

Wskazówki dotyczące korzystania z masażerów:

  • przed i po użyciu produktu należy go umyć ciepłą wodą z mydłem;
  • zanim zaczniesz korzystać z produktu, musisz przeczytać instrukcję obsługi urządzenia i postępować wg. wskazówek;
  • dla każdego produktu w tej kategorii umieszczona jest osobna instrukcja użytkowania, musisz więc zastosować się do każdej z nich osobno;
  • przed rozpoczęciem użytkowania należy potraktować masażer środkiem antyseptycznym, na przykład miramistyną lub chlorheksydyną lub żelem zawierającym te substancje, a następnie spłukać ciepłą wodą z mydłem;
  • konieczne jest uważne mycie urządzenia w miejscach w pobliżu miejsca z bateriami, jeśli takie występują;
  • nie należy używać innych żeli lub kremów, które nie są przeznaczone dla tego produktu, aby nie uszkodzić urządzenia, a także nie zaszkodzić zdrowiu;
  • produkty takie są bardzo delikatne, dlatego należy unikać mechanicznego ich uszkodzenia;
  • nie należy myć urządzenia alkoholem ani gorącą wodą.
Efekty działania pompy w czasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *