Pokaz seksu pary kochanków na wieży zegarowej w Sydney, zachwyca tłumy

Jest czas i miejsce na seks, ale wieża zegarowa w Sydney, przy tłumie obserwującym to wydarzenie, w środku dnia, nie jest chyba jednym z nich.

Jak pokazują wskazówki na zegarze nad tą rozbrykaną parą, ich wybryki odbyły się w środku popołudnia. Być może nie jest to najbardziej romantyczne miejsce na intymne spotkanie, ale para tych młodych Australijczyków, musiała się wykazać sporą odwagą i determinacją, jeśli chodzi o miejsce i wysokość na której uprawiali seks.

Nietypowe miejsca na uprawianie seksu - wieża zegarowa
Igraszki na wieży zegarowej

Cały spektakl odbył się na balkonie tuż pod zabytkową wieżą zegarową w Sydney, naprzeciwko zatłoczonego centrum handlowego.

“Wszyscy w okolicy zaczęli podnosić wzrok, wskazywać palcami, śmiać się i dowcipkować” – powiedział jeden z obserwatorów, który zrobił kilka zdjęć miłośnikom seksu na wysokościach. “Wygląda na to, że para zdawała się wiedzieć, że można ich zobaczyć i wydawała się całkowicie niezrażona”.

Jak dotąd tożsamość tej pary pozostaje nieznana, chociaż gazety w Australii namawiają ich, aby się ujawnili. Oczywiście z założonymi ubraniami :).

Uprawianie seksu na wysokościach może być ekscytujący ale też niebezpieczny.
Scena seksu na wieży zegarowej w Sydney

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *