Po prostu powiedz mi już! 5 pytań o seks, na które chcielibyście znać odpowiedź już teraz

Wiele rzeczy, o które się martwimy w związku z seksem i podczas seksu, nie są warte zachodu. Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i uspokój się. Seks polega na życiu chwilą. Przynajmniej powinno tak być gdy jest on dobry. Problem polega na tym, że większość z nas myśli o nim zbyt wiele – i to nie w produktywny sposób. I całe to myślenie może przeszkadzać w działaniach i naszych relacjach.

Nawet jeśli jesteśmy dość otwarci na takie tematy, co dzieje się między partnerami w trakcie seksu, na każde 10 pytań, które zadacie, prawdopodobnie jest kilka, których nigdy nie wypowiecie. Oto kilka typowych pytań, które zwykle zadajemy sobie i dlaczego czasami nie powinniśmy sobie ich zadawać.

W związku nie tylko jest ważny seks ale też cała otoczka panująca wokół niego
Przytulanie

Czy ta bielizna sprawia, że ​​mój tyłek wygląda na duży?

Drogie Panie, wiele naszych niepewności co do tego, jak wyglądamy podczas seksu, jest w naszych głowach, a nie na tyłkach, brzuchach i udach. Jeśli Ty i Twój partner już dotarliście do sypialni (lub seksownego wybranego przez ciebie miejsca), to jest prawie pewne, że jedyną rzeczą, jaką Twój partner ma na myśli, jest zdobycie czegoś. Czy gdybyś mu się nie podobała, to on by cię właśnie w tej chwili pieścił, całował i kochał?

Czy naprawdę miała orgazm, czy udaje?

W przypadku kobiet może to być zasadne pytanie: statystyki pokazują, że fałszuje je od połowy do 80 procent kobiet. Jak facet może stwierdzić, czy kobiece och i ach, są prawdziwe? Zaraz do tego dojdziemy: jeśli dotarcie do tego momentu zajęło Ci tylko pięć minut z niewielką lub żadną grą wstępną, prawdopodobnie jest to udawane (a jeśli nie, masz bardzo rzadki dar w rękach!). Przeciętna kobieta potrzebuje czasu na dojście do orgazmu od 15 do 40 minut, więc pięć minut prawdopodobnie nie zepchnie jej do krainy rozkoszy.

To powiedziawszy, orgazmy nie są jedynym wskaźnikiem satysfakcji. Według Elisabeth Lloyd w „The Case for Female Orgasm”, bardzo obszernej książce na ten temat, około 20 procent kobiet rzadko lub nigdy nie ma orgazmu podczas stosunku. Około 5 procent nigdy nie ma orgazmu, kropka. Czy więc wszystkie te kobiety są całkowicie niezadowolone ze swojego życia seksualnego? Większość mówi nie. Liczy się też intymność. Co więcej, nawet jeśli potrafisz umiejętnie zrzucić ciuchy czapkę, wiesz, że wiele przyjemności podczas spotkania seksualnego ma miejsce przed ostatecznym aktem.

Rozmowy o seksie ze swoim partnerem pozwolą nam poznać lepiej jego potrzeby
Rozmawiaj o seksie ze swoim partnerem

Nie chce teraz uprawiać seksu. Czy to znaczy, że ma romans?

Wbrew powszechnemu przekonaniu mężczyźni cały czas nie myślą o seksie. Statystycznie rzecz biorąc, przychodzi im to na myśl tylko 19 razy dziennie. Mężczyźni kochają seks, ale są chwile, kiedy po prostu nie mają nastroju, a wiele z tych przypadków nie ma nic wspólnego z tym, z kim śpią. Stres, choroba i po prostu stałe wyczerpanie mogą czasem osłabić nawet najbardziej uporczywe libido. A jeśli jest zbyt zmęczony, by uprawiać z tobą seks, jest pewne, że ​​nie wyciśniesz nic nawet z największego przystojniaka.

Poza innymi problemami związkowymi na libido mężczyzny może również wpływać stan chorobowy. Niektórzy mężczyźni doświadczają zaburzeń erekcji w miarę starzenia się, szczególnie jeśli już cierpią z powodu problemów medycznych, które mogą zaostrzyć ten stan, takich jak wysokie ciśnienie krwi lub choroby serca. Jeśli zaburzenia erekcji utrzymują się, udaj się do lekarza, aby ustalić przyczynę.

Czy ona naprawdę oczekuje, że będę uprawiał z nią seks przez trzy godziny z rzędu?

Krótka odpowiedź: Nie. Długa odpowiedź: To zależy od tego, co rozumiesz przez “seks”. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli kobieta mówi, że chce, aby mężczyzna nie spieszył się, oznacza to potrzebę dłuższej gry wstępnej, a nie trzy godziny energicznego seksu (bo to po prostu nie jest podniecające – dla każdego).

Dla kobiet dobry seks wymaga długiego, powolnego narastania. Współżycie seksualne jest jednym ze sposobów na ograniczenie tego wszystkiego, ale ponieważ sporo kobiet nie jest w stanie uzyskać orgazmu w wyniku samej stymulacji, ważne jest, aby wcześniej połączyć to z ręczną stymulacją, seksem oralnym lub zabawkami erotycznymi. Poza tym wielu ludzi i tak nie wytrzyma tak długo. Po co pędzić do mety, i nie rozkoszować się wszystkimi przyjemnymi rzeczami, które mogą nadejść wcześniej?

Na ostry seks prawie każdy z nas ma czasami ochotę.
Spontaniczny ostry seks

Co jeśli chcę uprawiać gorący seks, a nie kochać się?

Niektórzy twierdzą, że robienie dziwnych rzeczy i kochanie się to to samo. Fizycznie rzecz biorąc, są w pewnym sensie tym samym, ale na poziomie emocjonalnym są to odrębne światy. Szybki numerek nie powinien być oczywiście czasami pomijany. Jest gorąco, dekadencko, a bycie dzikim i spontanicznym może naprawdę sporo urozmaicić – nawet jeśli pochylasz się nad czymś okropnie niewygodnym. Ale w długotrwałym związku nigdy nie powinien być podstawowym elementem tej gry.

Jest czas na ostry seks, którego czasami oboje pragniemy, i jest czas na wspólne spędzanie czasu, uczenie się, jak się naprawdę cieszyć z seksu, cieszyć się sobą, i czas na przytulanie się, kiedy to się skończy. Chodzi o coś więcej niż seks – chodzi o budowanie związku. Zanurz się w sztuce miłości z kimś, kogo naprawdę kochasz, a wszystkie problematyczne kwestie będziecie mogli rozwiązać, co sprawi, że będą momenty w których, ona będzie chciała pojeździć szalonym galopem na jeźdźca a on innym razem, złapać Cię za włosy i ostro penetrować Twoją szparkę od tyłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *