Pieniądze nie są wcale takie ważne w związku

Pieniądze po prostu nie są ważne, jeśli chodzi o miłość, ujawnia ciekawa ankieta. Dobra komunikacja jest najważniejszym czynnikiem szczęśliwego, zdrowego związku; dobre życie seksualne było na drugim miejscu, a pieniądze znalazły się na dole listy.

Dobroć wygrywa

Zaskakująco, dobroć jest najważniejszą cechą, jakiej ludzie szukają u potencjalnego partnera, a nawet wyprzedza dobry wygląd i intelekt. Bycie dobrym w łóżku było drugą najpopularniejszą odpowiedzią, ale znowu bycie bogatym po prostu nie jest ważne, ponieważ mniej niż 1% wybiera to jako atrakcyjne dla długotrwałej miłości. Chociaż badanie wykazało również, że więcej kobiet wybiera pieniądze niż mężczyźni.

Badanie przeprowadzone na zlecenie jednego ze sklepów dla dorosłych, wykazało również, że chociaż seks był najpopularniejszym życzeniem singli w Walentynki, tylko 13% ma nadzieję na pogłębienie relacji w związku.

Ci, którzy już są połączeni, przeważnie planują spędzić noc 14-tego. na seksownej zabawie, ale zaznaczają, że decyzja nie ma nic wspólnego z pieniędzmi; chcą po prostu pokazać swojemu partnerowi, jak wiele dla nich znaczy.

Dla wielu osób Walentynki nie wydają się takie ważne jak dla innych, i duży odsetek par, twierdzi, że nie świętują tego wyjątkowego dnia – bo kto powiedział, że ten dzień musi być bardziej wyjątkowy od innych – stwierdzają.

Dziewczyna adoruje postać oklejoną banknotami
Dobra komunikacja w związku jest ważniejsza niż pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *