Pięć zabawek erotycznych do sutków do wypróbowania innego rodzaju orgazmu

Jeśli chodzi o kobiecy orgazm, wiemy na pewno dwie rzeczy: osiągamy albo przez penetrację (przynajmniej dla szczęśliwców), albo stymulację łechtaczki… lub obie te rzeczy, jeśli masz szczęście. Na tym etapie swojego życia prawdopodobnie wiesz, co lubisz i jakie techniki generalnie wykonają zadanie. Ale czy wiesz, że możesz oderwać się wyłącznie od seksu z cyckami? Poważnie. Zostań z nami tutaj.

Jak działają orgazmy sutków

Powodem ich działania jest to, że zabawa brodawkami uruchamia ten sam obszar mózgu, który jest aktywowany przez stymulację łechtaczki, pochwy i szyjki macicy. Właściwe polizanie, pocałunek lub ssanie wywoła dreszcze wzdłuż kręgosłupa, przepływ krwi do piersi i hormony, które przechodzą przez organizm, prowadząc do tego O-o-o-o!

Krótko mówiąc, masz możliwość równego włączania się bez względu na to, gdzie jesteś dotknięty. Nie pytaj nas. Porozmawiaj z nauką.

Jak osiągnąć orgazm sutków

Podobnie jak orgazmy łechtaczkowe i pochwowe, nie ma instrukcji dotyczących wychodzenia z gry sutkami. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć ten proces.

Zacznij od relaksu. Twój orgazm ma tyle samo wspólnego ze stanem psychicznego pobudzenia, jak z reakcją fizyczną.
Droczyć się! Tak jak twój partner nie penetrowałby cię bez uprzedniego rozgrzania, tak więc powinien nie spieszyć się z twoimi sutkami. Na początku trzymaj PG-13 z dobrym staromodnym pieszczotą i stamtąd pracuj pod koszulą, a następnie stanikiem.

Niech zacznie od uszczypnięcia twoich sutków i delikatnego pociągnięcia, jakby chciał je podnieść.
Następnie poproś partnera o lizanie okrężnymi ruchami przez kilka minut, aby Cię drażnić.

Naprzemiennie lizanie z ssaniem. Nie powinno być niechlujnie. Twój partner powinien ssać tuż przy brodawce – najpierw delikatnie, a następnie mocno ssać.
Niech twój partner eksperymentuje z różnymi intensywnościami, aż znajdziesz to, co ci się podoba. Możesz chcieć iść mocniej lub bardziej miękko niż początkowo oczekiwałeś.

Top 5 sutków Sex Toys

Okay, a co jeśli wypróbujesz wszystkie powyższe kroki i nadal będziesz potrzebować pomocy? Możesz się założyć, że tam, gdzie jest część ciała, jest do niej zabawka erotyczna – sutki nie są wyjątkiem! Wypróbuj jedną z naszych pięciu najlepszych zabawek do sutków. Od zacisków i smaru po stymulatory sutków – omówiliśmy wszystkie podstawy. Mniej pracy fizycznej. Szybsze orgazmy. Tak proszę!

Max Twist Triplets
Przyssawki sutków i łechtaczki Tyes By Tara Kinkette Niplace Zaciski na sutki
Fifty Shades Sweet Torture Wibrujące stymulatory sutków
JO For Women Sutki Plumper
Deviant Monarch Weighted Zaciski na sutki

Kiedy nie możesz osiągnąć orgazmu sutków

Przede wszystkim zrelaksuj się. Powiedzieliśmy, że orgazmy sutków są możliwe, ale nie są gwarantowane. Jeśli okaże się, że nie możesz osiągnąć orgazmu przez zabawę sutkami,…

… Może mieć zbyt wiele oczekiwań. Nie ma nic gorszego niż próba wymuszenia orgazmu. Zapomnij o celu końcowym. Pozwól swojemu ciału zareagować w najbardziej naturalny sposób.
… Może nie mieć wrażliwych sutków. Wrażliwość sutków może się różnić w zależności od osoby i mogą na nią wpływać takie rzeczy, jak powiększanie piersi, karmienie piersią i cykl menstruacyjny.
… Możesz chcieć, aby Twój partner stymulował inne strefy erogenne w tym samym czasie.
… Może nie lubić bycia tam dotykanym. Kropka. Nie ma sprawy.

Oferta skepu erotycznego

Orgazm sutków może wydawać się jednorożcem sfery przyjemności, ale jest o wiele łatwiejszy, niż mogłoby się wydawać. Następnym razem, gdy będziesz z partnerem (lub sam poczujesz się na siłach), wypróbuj sutkowe zabawki erotyczne z sex shopu . Skoncentruj się na swoich sutkach podczas stosunku. Jeśli w końcu poczujesz się sfrustrowany, masz nadzieję, że przynajmniej będziesz wystarczająco podekscytowany, aby udać się na południe i dokończyć pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *