Pięć wskazówek dotyczących używania wibratora z partnerem

Przez lata kobiety cieszyły się wibratorem jako zaufanym narzędziem do wywoływania orgazmu. W dzisiejszych czasach wiele par używa wibratora razem w ramach przyjemności seksualnej. Dzięki szerokiej gamie impulsów, stylów, rozmiarów i kształtów wibratory mogą być używane z partnerem na wiele różnych sposobów .

Alternatywna przyjemność

Wykorzystaj mieszankę swoich naturalnych zdolności tworzenia miłości i technik wibracyjnych, aby zwiększyć wzajemną przyjemność. Możesz naprzemiennie stymulować genitalia za pomocą wibratora, palców i ust. Zmiany w różnych wrażeniach doprowadzą twojego partnera do szaleństwa!

Kuszący dotyk

Jeśli twój partner jest oporny na używanie wibratora, zacznij od używania go jako masażera. Podczas masażu pozwól partnerowi zrelaksować się, leżąc z zamkniętymi oczami. Po chwili udaj się w seksowne miejsce i ustaw wibrator na małą prędkość, szukając oznak podniecenia u partnera. Gdy zaczną błagać o więcej, możesz zmieniać ciśnienie i prędkość i doprowadzić je do najseksowniejszego miejsca!

Wibrująca kowbojka

Może to być trudne i musisz mieć ze sobą dobry rytm. Kobieta powinna usiąść okrakiem w stylu kowbojki dżentelmena, a gdy tam, wsuń wibrator między dwie miednice. Wibracja powinna być bezpośrednio na łechtaczce i być bardzo przyjemna!

Tajna gra wstępna

Każdy sklep erotyczny oferuje całą gamę wibratorów, których pary mogą używać, aby cieszyć się przyjemnością w dowolnym miejscu. Zdalne sterowanie pozwala partnerom cieszyć się tajną grą wstępną!

Vibrating Doggy

Kiedy kochasz się na pieska, przy niskich prędkościach włączaj wibrator między łechtaczką kobiety a podstawą penisa mężczyzny. Poręcznymi modelami do tej techniki są mniejsze wibratory pociskowe .

Sex shop

Tradycyjnie uważa się, że wibratory są przeznaczone dla kobiet, ale mężczyźni też mogą się nimi cieszyć! Stymulacja odbytu lub krocza zwiększa przyjemność mężczyzny. Po grze wstępnej wibrator można umieścić u podstawy penisa, za kulkami, podczas głaskania organu ręką lub ustami. Ważne jest, aby zachować ostrożność podczas wspólnego używania wibratora, ponieważ wrażliwe obszary mogą zostać nadmiernie pobudzone i surowe. Podziel się opinią ze swoim partnerem i zwróć szczególną uwagę na jego reakcję. W  naszym sklepie chcemy, aby nasi klienci doświadczali całej przyjemności, jaką może przynieść życie i miłość. Wibratory to świetny sposób na kreatywność i urozmaicenie sypialni, więc odwiedź nas online, aby już dziś zapoznać się z naszą wspaniałą kolekcją!

lkj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *