Pięć powodów, dla których potrzebujesz masażera prostaty

Chłopaki, usiądźcie. Musimy poważnie porozmawiać o twojej prostacie. Niestety, jako mężczyźni bardziej prawdopodobne jest, że słowo „prostata” będzie kojarzyć się z wizytą w szpitalu niż z orgazmem – zwłaszcza jeśli jesteś starszy.

Najwyższy czas, abyś dowiedział się o swojej prostacie i niesamowitej przyjemności, jaką możesz z niej czerpać. Omówimy pięć powodów, dla których warto zainwestować w masażer prostaty i możesz poruszyć… cóż, siebie !

1. Powinieneś wiedzieć, że prostata to mały gruczoł, który znajduje się za twoim penisem i poniżej pęcherza. Przechowuje nasienie. Podczas masażu prostata jest oczyszczana ze stojącego, podatnego na bakterie nasienia, które jest często odpowiedzialne za obrzęki i poważne schorzenia, takie jak zapalenie gruczołu krokowego i zaburzenia erekcji. Krótko mówiąc, masażer prostaty jest dobry dla twojego zdrowia.

2. Kiedy myślisz o zabawkach erotycznych dla mężczyzn, prawdopodobnie myślisz o pierścieniach na penisa i kieszonkowych cipkach, ale czy wiesz, że zabawki prostaty to rzecz? Zostały zaprojektowane tak, aby bezpiecznie i wygodnie przylegać do pośladków i trafiać we właściwe miejsca. Wiesz o punkcie G kobiety, ale czy wiedziałeś o swoim własnym punkcie P? Masażery eliminują zgadywanie, aby go znaleźć.

3. Niezależnie od tego, czy jesteś hetero, homoseksualistą czy bi, używanie masażera prostaty czyni z Ciebie mistrza Jedi wstrząsających ziemią orgazmów, podobnie jak tajemnicze kobiece O, które wydają się rozciągać w nieskończoność.

4. Powinieneś także zrobić zastrzyk masażu prostaty z prostego powodu, że ten zły chłopiec istnieje. To dowód na to, że masaż prostaty nie boli; jest raczej niesamowity i zapewnia bezpieczny, seksowny sposób na uwolnienie się lub zaangażowanie partnera w zabawę analną. Pamiętaj tylko, aby robić to powoli i używać dużej ilości lubrykantu, aby dobrze zapoznać się z zabawką.

5. Masowanie punktu P nie oznacza, że ​​będziesz zaniedbywać swojego penisa. W rzeczywistości wiele męskich zabawek prostaty zawiera funkcję obsługi bez użycia rąk dla maksymalnej przyjemności. Nexus Revo Prostate Massager ma nawet wibrator dla swojego krocza więc jesteś hit fal intensywności ze wszystkich stron.

Zakupy dla dorosłych

Chcesz ułatwić sobie zabawę analną, zanim zdecydujesz się na masaż prostaty? Mamy szeroką gamę zabawek dla mężczyzn, w tym małe wtyczki, które wprowadzą Cię w koncepcję przedmiotu w odbycie.

Gdy poczujesz się komfortowo, przejdź do zabawki erotycznej zaprojektowanej specjalnie do stymulacji prostaty. Zyskasz wszystkie korzyści zdrowotne z możliwością przeżywania przedłużonych orgazmów. Nie będziesz wiedział, czego tracisz, dopóki tego nie spróbujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *