Pięć najlepszych zabawek erotycznych dla lesbijek

Zabawki erotyczne dla lesbijek to nie tylko łechtaczka! Od dildo dla nich po wtyczki analne z kobiecym akcentem, sex shopy mają zabawkę na każdą okazję.

Potrzebujesz rekomendacji? Sprawdź nasze pięć najlepszych zabawek erotycznych dla lesbijek.

Wibrujący pasek Double Delight On

Dlaczego jedna dziewczyna miałaby się bawić? Dzięki podwójnemu dildo każdy partner może wstawić koniec dla podwójnej przyjemności. Każdy wibrator może być sterowany niezależnie z różnymi prędkościami i wzorcami wibracji, aby jazda była przyjemna dla obu. Użyj jednego końca do noszenia, a drugiego do wbijania, a następnie zamień! Początkujący mogą nosić Double Delight, stojąc twarzą do partnera z bliska i angażując się w grę wstępną.

Booty Bling Duża czarna wtyczka z fioletowym kamieniem

Skieruj swojego wewnętrznego Jekyll / Hyde za pomocą wtyczki Booty Bling, która sprawi, że poczujesz się silny i silny wewnątrz i zalotny na zewnątrz. Rozkloszowana podstawa sprawia, że ​​ta zabawka jest doskonałą alternatywą dla wielu wibratorów do bezpiecznej zabawy analnej. Noś go podczas penetracji dildem lub chodź z nim, gdy idziesz o dzień w oczekiwaniu na szaloną noc.

Regulowany pasek Red Rider On z 7-calowym Dong

Zainwestuj w regulowany pasek (w zestawie dildo!), Aby uzyskać wszechstronny zestaw, który pasuje do większości par. Jest to fajna zabawka dla początkujących ze względu na regulowane paski, idealne zarówno dla dominantów, jak i przełączników. Chcesz ulepszyć swojego donga? Red Rider stanowi standardową podstawę dla wymiennych zabawek.

Pompa P * ssy

Łatwa w użyciu dla początkujących i równie przydatna dla profesjonalistów, pompa P * ssy pozwala na natychmiastowy obrzęk i zwiększoną wrażliwość poniżej. Wystarczy umieścić przyssawkę na pochwie i nacisnąć pompkę, aby mocno ścisnąć. Użyj go do zabawnej gry wstępnej (staraj się nie chichotać) lub w ramach przygotowań do wieczornej randki.

Lelo Gigi 2

Ulepsz swój arsenał lesbijskich zabawek erotycznych za pomocą produktu Lelo, takiego jak wibrator Gigi 2. Ten jest najnowszym z linii luksusowych zabawek erotycznych Lelo zaprojektowanych tak, aby każda kobieta poczuła się jak absolutna bogini. Gigi zapewnia osiem różnych wzorów pulsacji owiniętych miękkim różowym silikonem. Przenieś punkt G swojej kobiety lub użyj go na jej łechtaczce – w wodzie lub poza nią. Jeśli zna Gigi pierwszej generacji Lelo, zostanie zdmuchnięta przez 100% wzrost mocy Gigi 2.

Sex shop z zabawkami dla lesbijek

Wiemy, że każda dynamika jest inna i to, co działa dla jednej lesbijki, może nie działać dla innej. Pełną listę zabawek erotycznych dla lesbijek można znaleźć w sklepie , gdzie dyskrecja i zadowolenie klienta są naszymi priorytetami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *