Pięć najlepszych pozycji seksualnych z wibratorem

Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził sex shop lub przeglądał internet, wie, że wibratory stanowią ogromną część asortymentu. To dlatego, że naprawdę sprawiają kobietom niesamowitą przyjemność. W rzeczywistości niektóre kobiety polegają na tym, że w ogóle mają orgazmy.

Jednak wysokiej jakości wibrator nie jest przeznaczony tylko do użytku solo! Chociaż mogą wydawać się nieco dziwne w użyciu z partnerem, istnieją pewne pozycje seksualne, które sprawiają, że używanie wibratora jest całkiem przyjemne dla obojga kochanków.

Skorzystaj z tego przewodnika, aby dowiedzieć się więcej o tych doskonałych pozycjach seksualnych wibratorów. Ty i Twój partner będziecie się świetnie bawić, wypróbowując je i przekonajcie się, które z nich działają najlepiej dla was dwojga!

Misjonarz

Pozycja misjonarska jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnioną pozycją, jeśli chodzi o seks. Więc ma sens, że jest to pierwsza kwestia, do której zajmiemy się, mówiąc o tym, jak możesz poprawić swoje życie seksualne za pomocą wibratora.

Chociaż możesz nie myśleć, że jest dużo miejsca na dostęp do łechtaczki podczas seksu w pozycji misjonarskiej, partner na górze może z łatwością zdjąć część swojego ciężaru z osoby poniżej, aby zwolnić trochę miejsca. Wibrujące pierścienie, takie jak New Tongue Joy 3 Way Vibrating Ring, są również idealne dla par, ponieważ można je nosić wokół penisa.

A co najważniejsze, te wibratory w kształcie pierścienia mogą wywoływać wrażenia, które będą naprawdę cieszyć oboje partnerzy.

Doggy Style

Większość par lubi seks w pozycji na pieska z powodu głębokiej penetracji. Jednak wiele kobiet czuje, że czegoś brakuje, jeśli chodzi o stymulację łechtaczki.

W przypadku seksu na pieska możesz skupić się na potężnych wibratorach, które zajmują tyle miejsca, ile chcesz. Przecież z przodu nie dzieje się nic, czemu wibrator mógłby przeszkodzić!

Zajrzyj do wibratorów w stylu różdżek, takich jak Magic Wand Unplugged Rechargeable Massager .

Kobieta na górze

Seks w pozycji kobiety na górze może często prowadzić do większej stymulacji łechtaczki, ale w przypadku niektórych par może to nie wystarczyć do wywołania orgazmu u kobiety. W tym przypadku wibrator, taki jak Wireless Rockin Rabbit Ring, może naprawdę się przydać.

Zaprojektowana do noszenia na penisie, ta wyjątkowa zabawka będzie wytwarzać wystarczającą ilość wibracji, gdy ciała się spotykają, aby oboje partnerzy wpadli w orgazmiczną ekstazę.

Reverse Cowgirl

Podobnie jak kobieta na górnej pozycji, odwrócona kowbojka – kobieta na górze, ale odwrócona – może wywołać sporą ilość stymulacji łechtaczki. Jeśli chcesz trochę więcej, zdecydowanie możesz dodać kilka stylów wibratorów .

Na przykład Magic Wand Unplugged Rechargeable Massager działa dobrze, tak jak w pozycji pieska. Inne opcje obejmują LED Hummer Vibe i RO-80mm Bullet Vibe .

Bez względu na to, jaką zabawkę wybierzesz, ta pozycja z pewnością wywoła poważną stymulację, gdy dodasz wibrator.

Spread Eagle

Rozłożona pozycja orła może wywoływać pewne obrazy, ale w rzeczywistości jest to w zasadzie zmodyfikowana pozycja misjonarska. Aby tego spróbować, zacznij od misji misjonarskiej i poproś partnera na górze o oparcie się na kolanach. Partner na dole powinien położyć nogi na zewnątrz kolan partnera.

Aby zwiększyć stymulację w tej pozycji, dostępne są wibratory, takie jak Power Trance Super Bullet , a także klasyczna Magic Wand.

Dyskretny sex shop

Odwiedź sex shop, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich wspaniałych wibratorach, które oferujemy, aby poprawić swoje życie seksualne. Oferujemy również ogromny wybór innych zabawek erotycznych przeznaczonych dla par, mężczyzn i kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *