Pheromax dla kobiet – podbij mężczyznę na pierwszej randce!

Niech zobaczą w Tobie tylko urok i seksualność! Wystarczy machnąć „magiczną różdżką”, a facet będzie u Twoich stóp. Szybka broń. Gwarantowany wynik!. Koncentrat feromonów 100% działania PHEROMAX dla kobiety.

Koncentrat feromonów Pheromax dla kobiet jest doskonałą bronią do szybkiego uwodzenia. Zupełnie nowa kompozycja jest niezwykle skuteczna w stosunku do płci przeciwnej. I rzeczywiście, człowiek nie może zrozumieć, co tak bardzo przyciąga go w tej kobiecie, dlaczego jest to jej pozornie naturalny zapach, który jest tak ekscytujący dla jego podświadomości, rysując najśmielsze erotyczne wizje w jego głowie.

Trudności z komunikacją

Użycie feromonów w zwykłym życiu może mieć wpływ nie tylko na życie osobiste, ale także mieć korzystny wpływ na inne obszary: karierę, relacje ze współpracownikami i zwiększenie poczucia własnej wartości.

Pheromax dla aktywnych kobiet które lubią dominować

Uczyń się atrakcyjną w oczach innych

Czy chcesz prowadzić udane negocjacje biznesowe, uwieść mężczyznę na pierwszej randce lub obudzić zwierzę u męża? Wtedy z pewnością będziesz potrzebować tego narzędzia. Możesz go używać ze swoimi ulubionymi perfumami, jednak nawet bez nich Twój partner poczuje, że kieruje nim nieznana siła, skracając odległość między Tobą

Niski poziom własnych hormonów

Dwa aktywne składniki, Androstenon i Androstenol, sprawiają, że czujesz że ludzie dosłownie lgną do Ciebie i szybko nawiązujesz kontakt. Poza tym, że feromon działa na mężczyzn, koncentrat feromonów Pheromax dla kobiet działa również na jego właściciela. W końcu substancje aktywne biologicznie stymulują produkcję własnych feromonów, a także umożliwiają czucie się jak królowa na tronie. I to uczucie jest bardzo miłe!

Wspomaganie pożądania

Zawiera również kopulinę, która jest uwalniana u samic ssaków, w tym kobiet, podczas owulacji. Tak więc koncentrat feromonów Pheromax dla kobiet ma podwójny efekt: przyciąga płeć przeciwną i jednocześnie może zwiększać libido kobiety, co powoduje stan euforii i zachęca do pożądania seksualnego.

ZAWIERA: Kopuliny 3,0 mg, Androstenol 1,0 mg, Estratetraenol 1,0 mg – substancje aktywne, które są dobrze postrzegane przez płeć przeciwną.

Możesz połączyć je ze swoimi ulubionymi perfumami: spryskaj trochę szyję, nadgarstek lub klatkę piersiową i ciesz się entuzjastycznym spojrzeniem w Twoim kierunku!

Pythomax Oxytrust + Oksytocyna

Drogie panie, uwaga! Musisz tylko wypróbować ten produkt na sobie! Absolutny hit sprzedaży w Europie, który podbił serca tysięcy kobiet – koncentrat feromonów Pheromax Oxytrust, zawierający niezwykle wysoki procent czystych feromonów, a mianowicie 0,035%.

Ten wskaźnik jest niewiarygodnie skuteczny i jest wcielony w życie w postaci szybkiego przyciągania i silnego podniecenia wobec Ciebie u płci przeciwnej. Koncentrat feromonów nie ma żadnego zapachu, ale jego subtelne opary mają bardzo skuteczny wpływ na mężczyzn. Ten koncentrat jest najbardziej skuteczny wśród swoich odpowiedników i poprzedników – wypróbuj go akcji!

Stała pewność siebie

Oksytocyna jest hormonem zaufania i komunikacji społecznej. Oksytocyna wywołuje uczucie satysfakcji, zmniejsza niepokój i poczucie spokoju u boku partnera. Powoduje uczucie euforii, poprawia nastrój i zwiększa pożądanie seksualne. Wiele badań udowodniło związek oksytocyny w relacjach międzyludzkich, zwiększając zaufanie i zmniejszając strach. Oznacza to, że oksytocyna może wpływać na obszary mózgu odpowiedzialne za zachowanie, strach i lęk.

Oksytocyna, według wielu badań, nie tylko zwiększa pewność siebie, ale także uprzejmość, hojność i poświęcenie wśród ludzi. Ludzie chcą zrobić dla Ciebie więcej, gdy są pod wpływem oksytocyny. W 2007 r przeprowadzono badanie przy użyciu podwójnie ślepej próby, w której zadaniem 68 uczestników było przekazanie pieniędzy kompletnemu nieznajomemu. Okazało się, że 34 osoby, które wdychały Oksytocynę, były o 80% bardziej hojne w porównaniu z 34 osobami, na które Oxytocin nie miał wpływu! Ci ludzie chętniej przekazują swoje pieniądze innym. Inne badanie wykazało, że wdychanie oksytocyny poprawia rozpoznawanie emocji i pozytywnie wpływa na interakcję i komunikację między ludźmi. Pomaga w negocjacjach biznesowych, wzmacnia dar perswazji.

Skuteczne damskie <a href=/produkt/skuteczne-feromony-miyoshi-miyagi-allure-more-vert-dla-mezczyzn-30ml/ title=feromony target=_self   data-src=https://gadzety.naturystyka.pl/wp-content/uploads/2019/04/pheromax-dla-pan-2358.jpeg class=

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *