Perwersyjne panie z Nowej Zelandii wolą walentynkowe zabawki erotyczne od kwiatów

W te walentynki będzie bardzo gorąco, jeśli sprawdzą się wyniki pewnej ankiety. Według sondażu przeprowadzonego przez Durex, większość Nowozelandczyków wolałaby otrzymać w tym roku sprośne prezenty, których mogliby użyć w sypialni niż te tradycyjne.

Wibrator zamiast kwiatów

Siedem na dziesięć kobiet stwierdziło, że chciałoby, aby ich partner kupił im wibrator zamiast wiązki kwiatów, a ośmiu na dziesięciu mężczyzn twierdziło, że zabawka seksualna byłaby znacznie lepszym prezentem niż narzędzie elektryczne.

Kierownik Durex z Nowej Zelandii, powiedział: „Badanie pokazuje, że Nowozelandczycy odchodzą od tradycyjnych prezentów na rzecz pomysłów obejmujących ich życie intymne i celebrowanie ich związków”.

Badanie ujawniło również, że 17 procent kobiet z Australii i Nowej Zelandii uważa, że ​​ich najseksowniejszym prezentem walentynkowym było wypróbowanie nowej zabawki erotycznej a 16 procent stwierdziło, że wykonały w tym dniu striptease dla swojego mężczyzny.

Być może w tym roku panie powinny ubrać się w pończochy i pasy do pończoch, ponieważ niedawna ankieta przeprowadzona przez popkornową markę Butterkist wykazała, że ​​niegrzeczne wyroby pończosznicze są jedną z dziesięciu najważniejszych rzeczy, które mężczyźni uważają za nieodparte w stosunku do kobiet.

Nagie biodra dziewczyny przepasane czerwoną kokardą
Prezent w naturze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *