Perfumy, feromony i afrodyzjaki – co wybrać?

Perfumy z feromonami można kupić w specjalistycznych sklepach kosmetycznych, a także w prawie każdym seks shopie. Ponadto można je kupić w wielu sklepach internetowych. Zaletą zakupów w sklepie stacjonarnym jest to, że możesz spróbować zapachu. Testowanie więcej niż pięciu rodzajów perfum w jednym seansie nie jest zalecane: receptory się męczą, tracąc zdolność postrzegania nowych zapachów.

Perfumy z przyciągającymi feromonami: mit czy rzeczywistość?

Czy perfumy z feromonami działają?. Po części, w zależności od tego, jaki wynik chcesz uzyskać, jest to świetny sposób na zwrócenie na siebie uwagi przez inne osoby czy wzmocnienie swojego samopoczucia. Pomoże to także dostroić się w pożądany sposób, do niektórych sytuacji, ale nic więcej. To nie jest wirus – nie spodziewaj się, że Twój partner zapłonie do Ciebie z niepowstrzymaną pasją i zacznie nagle miłosne harce.

Zobacz jeszcze: Odmiany i właściwości lotnych uwodzicieli

Czasami trudno jest przyciągnąć uwagę osoby, którą lubisz lub odnowić iskrę zanikającego związku – wtedy feromony pomogą. Ale pamiętaj, że ludzie nie są zwierzętami, niekoniecznie będą kontynuować zachowawcze instynkty. Cena takich produktów zależy od producenta, objętości butelki, składu, stężenia składników aktywnych. Niektóre produkty oferowane są w postaci neutralnych ekstraktów, które można dodawać do ulubionych perfum. Są takie które zawierają już aromatyczną kompozycję. Czy istnieje bezpośredni związek między ceną a jakością takich produktów? – kwestia gustu.

Aby zakupić perfumy z feromonami, wystarczy wybrać się do najbliższego sex shopu w swoim mieście

Jakie korzyści przynoszą feromony mężczyznom:

  • wzmacniają męską atrakcyjność,
  • zwiększają uwagę kobiet: flirtują, częściej się uśmiechają,
  • zwiększają samoocenę, zwiększają odporność na stres.

Perfumy z feromonami damskie przyczyniają się do:

  • zwiększają atrakcyjność w oczach mężczyzn,
  • pewność siebie, wyzwolone zachowanie,
  • zwiększają uwagę ze strony małżonka,
  • poprawiają stan psychiczny, nastrój.

Perfumy i perfumy z afrodyzjakami:

Paradoksalnie, afrodyzjaki są znane ludzkości już dawno temu. Te zapachy z czasów starożytnej Grecji zostały wykorzystywane do zwiększenia atrakcyjności seksualnej zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Dzisiaj półki sklepów perfumeryjnych pełne są perfum, które kryją w sobie te niesamowite zapachy. Rozważ zakup jednych z najpopularniejszych perfum lub perfum z afrodyzjakami aby je przetestować.

Zapachy przyciągające mężczyzn

Według aromaterapeutów mężczyzn przyciągają wyrafinowane, zmysłowe aromaty wypełnione nutami kwiatowymi. Rozważ zakup najpopularniejszych kobiecych afrodyzjaków w perfumerii z następującymi nutami zapachowymi:

Cynamon: Delikatny aromat związany z miłośnikami ostrego seksu, można go poczuć w gorącym cieście wyjętym z piekarnika. Nie tylko łagodzi stres u mężczyzn i przyciąga uwagę u kobiet, ale także poprawia przepływ krwi do ich narządów płciowych.

Jasmine: Aromat, który jest ucieleśnieniem kobiecości, zwiększa pożądanie seksualne i eliminuje oziębłość.

Ilag-ylang: Aromat, który wzmacnia pożądanie seksualne, podnosi na duchu, tworząc romantyczną atmosferę.

Drzewo sandałowe: Zapach, który uważany jest za męski, nadaje się również dla kobiet. Pikantny i żywiczny sprawia, że ​​są niezwykle atrakcyjne seksualnie.

Rose: Zapach, który budzi w mężczyznach pragnienie i pasję.

Tuberoza: Aromat, który dodaje seksualności właścicielowi. Miód pikantny, uwalnia ją od nadmiernej nieśmiałości, uwalnia i czyni ją niezwykle uwodzicielską.

Gardenia: Zapach z nutami mandarynki i begonii oraz dodający tajemnicy i zmysłowości do wizerunku. Niesamowicie lekki i świeży sprawia, że ​​jego właściciel jest niesamowicie atrakcyjny.

Wanilia: Aromat, zalecany od niepamiętnych czasów jako lekarstwo na impotencję. Znakomicie pikantny, słodki, łagodzi stres i zwiększa poziom endorfin.

Lawenda: Zapach najbardziej wyraźny wśród nut paczuli, cedru i oleju, szeroko stosowany w leczeniu impotencji dzięki jego relaksującemu i stymulującemu działaniu.

Kadzidło: Aromat, który jest naturalnym feromonem i zwiększa podniecenie seksualne zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Piżmo: Aromat, który zwiększa pożądanie seksualne, relaksujący i podnoszący na duchu.

Kwiat pomarańczowy: Aromat, uważany za stymulator erotyczny. Niesamowicie zmysłowy, budzi pożądanie seksualne i zwiększa potencję.

Uniwersalne perfumy z feromonami lub afrodyzjakami, które działają na wszystko i na wszystkich, nie istnieją, ale wśród produktów obecnych na rynku na pewno każdy może wybrać coś, co zadziała w jego przypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *