Perfumy do przyciągania kobiet

Jest całkiem naturalne, że woda toaletowa lub perfumy mogą sprawić, że jej właściciel będzie niezwykle atrakcyjny seksualnie. Do tego celu można użyć wody toaletowej i perfum z afrodyzjakami, których nazwy zostaną podane poniżej.

Miu Miu – Perfumy, uznane za jedne z najbardziej atrakcyjnych w 2018 roku. Namiętna róża, uzupełniona czułością konwalii i zmysłowością jaśminu, brzmi tak niesamowicie jasno i kusząco, że natychmiast zwraca uwagę na właściciela tego zapachu, tworząc wokół niego tajemnicę i niedostępność.

Agent Provocateur Lace – nowy zapach z 2016 roku, wypełniony figlarnymi akordami. Kompozycja cechuje się chłodną świeżością bergamotki, bukietem zmysłowych nut kwiatowych i aksamitnej szafranowej pikanterii, ukazuje miodowo-korzenny aromat dzikich orchidei i delikatny, otaczający zapach barwinka, podkreślony świeżością gorzkiej pomarańczy. Zapach perfum kończy się niesamowicie miękkim i uwodzicielskim zapachem utkanym z dymnych nut zabarwionych ekscytującym piżmem.

Noble Leather od Yves Saint Laurent – Kolejne perfumy z afrodyzjakiem, jedne z dziesięciu najlepszych w 2017 roku. Niezwykle namiętne nuty wanilii, paczuli i bursztynu tworzą gęsty, luksusowy, seksowny i tajemniczy aromat, który sprawia, że ​​jego właściciel jest niezwykle atrakcyjny.

Kilian Pure Oud – Perfumy otworzyły nową linię Kilian – Arabian nights. Kompozycja odsłania słodki, głęboki i harmonijny aromat drewna Ud, zabarwionego nutami kadzidła i przypraw tajemniczego Wschodu. Niepowtarzalny, niezapomniany zapach nie tylko pasuje zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, ale należy również do pierwszej dziesiątki aromatycznych kompozycji z 2017 roku.

Jest wiadome wszystkim, że świeży zapach zwiększa atrakcyjność mężczyzny

Zapachy które przyciągają kobiety

Według aromaterapeutów, przedstawicieli słabszej płci przyciągają prawdziwie męskie zapachy, zapachy skóry, tytoń i drzewne nuty oprawione w lekkie akordy przypraw i owoców.

Rozważ najbardziej atrakcyjne afrodyzjaki działające na kobiety

Lukrecja – Atrakcyjnie słodki, zwiększa pożądanie seksualne i czyni mężczyznę niesamowicie atrakcyjnym.

Paczula, cyprys, cedr – Aromaty należące do grupy drzewnych i przyciągające kobiety, jak magnes. Niesamowicie silni, ciepli i bogaci, koją i fascynują piękną połowę ludzkości.

Ambra – Zapach, budzący pożądanie. Słodko-żywiczny, daje właścicielowi pewność siebie i wytrwałość, czyni go atrakcyjnym seksualnie i ma niesamowity wpływ na płeć piękną. Najpełniej wspomniany zapach ujawnia się w ramach niesamowitych akordów kadzidła, mirry i piżma.

Tytoń i skóra – Aromaty naśladujące naturalne feromony męskie. Słodko-zwierzęce zachęcają kobiety do ślepego podporządkowania się właścicielowi. A najpełniej, te afrodyzjaki pachną ujawniając się w towarzystwie akordów owocowych, dzięki czemu są niezwykle romantyczne i zmysłowe.

Perfumy które przyciągają dziewczyny

Perfumy męskie, oparte na zapachach afrodyzjaków, nadają ich właścicielom moc, męskość i niesamowity seksapil. Rozważ najpopularniejsze kompozycje z 2019 roku.

Absolute Man Bruno Banani – Jasny i energiczny zapach, który zmienia właściciela w uwodziciela, któremu nie można się oprzeć.

Givenchy Gentlemen Only Intense – Niesamowicie silny i zmysłowy zapach, którego głównym celem jest gra na kobiecych uczuciach. Otwierając się świeżością zielonych mandarynek, podkreśloną przez najdelikatniejszy aromat czarnego pieprzu i liści brzozy, odsłania pachnące nuty skóry, cedru i niedoścignionej paczuli, podkreślone akordy kadzidła i bursztynu.

Olejki-afrodyzjaki które przyciągają kobiety

Naturalne olejki aromatyczne z afrodyzjakami są środkiem do korygowania zapachu ciała i zwiększania atrakcyjności wielokrotnie skuteczniej niż perfumy na bazie syntetycznej

Według ekspertów w dziedzinie aromaterapii najbardziej odpowiednie olejki afrodyzjakowe dla mężczyzn to:

  • oleje z drzew iglastych;
  • owoce cytrusowe;
  • przyprawy;
  • drzewo sandałowe

Atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet, zwiększy również czasami zasobność kieszeni nosiciela perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *