Para złapana na gorącym uczynku na straganie

Nastoletnia para była tak zdesperowana, żeby wyznać sobie miłość, że skończyli uprawiając seks na straganie z owocami i warzywami.

19-latkowie zostali złapani przez policję wczesnym rankiem na rynku w centrum Yorkshire. David S otrzymał nakaz 50 godzin prac społecznych po tym, jak sędzia w Sądzie Rejonowym Barnsley uznał go za winnego nieprzyzwoitych zachowań.

Ale podczas gdy napalony młody człowiek otrzymał karę, jego partnerka po prostu wymigała się przed policjantami. Pan S przyznał, że jego działania były niezgodne z prawem, ale upierał się, że w tym czasie został do tego sprowokowany.

Randka na mieście skończyła się seksem na straganie z warzywami

„Ona miała też na to ochotę” – dodał. „Poszliśmy na spacer i byliśmy bardzo napaleni, a później tak jakoś wyszło, że nie kontrowaliśmy już naszych zachowań. Byliśmy tak zafascynowani sobą, że nie zwracaliśmy na to, że robimy to w biały dzień w miejscu publicznym.”

Ale podczas gdy stragan z owocami i warzywami jest z pewnością niezwykłym miejscem do uprawiania seksu, zdecydowanie nie jest najdziwniejszym.

Według portalu „Mirror” pewna para z Florydy została złapana na gorącym uczynku w środku dnia, na szczycie żurawia dźwigowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *