Para wezwana do sądu przez hałaśliwe sesje seksualne

Para z Wielkiej Brytanii została doprowadzona do sądu po tym, jak sąsiedzi narzekali na hałas, jaki wyrządzali podczas seksu.

Caroline i Steve z Tyne and Wear najwyraźniej świetnie się razem bawili, aby ich namiętne okrzyki można było usłyszeć przez ściany. Sąsiedzi twierdzili, że dźwięki zagłuszały dźwięki z ich telewizorów i nie pozwalały im zasnąć w liczne wieczory.

Para otrzymała zawiadomienie o redukcji hałasu, które zostało naruszone, kiedy lokalna rada osiedla odnotowała jego poziomy w skali do 47 decybeli. Jeden z sąsiadów opisał hałas jako “nienaturalny” i powiedział, że brzmiało to tak, jakby oboje uczestników odczuwało znaczny ból.

Para odwołała się od wyroku, twierdząc, że narusza on ich prawa człowieka

Pani Cartwright podkreśliła również, że nie może kontrolować odgłosów, jakie wytwarza podczas stosunku, i zawsze reagowała w taki sposób. Ale wygląda na to, że nie są to pierwsze przypadki, kiedy sąsiedzi zostali rozproszeni po hałaśliwych sesjach seksualnych po drugiej stronie ściany.

W zeszłym miesiącu Daily Record poinformował, że pewien człowiek w Szkocji zaatakował dwoje ludzi z sąsiedniego domu młotkiem po tym, jak narzekał na podobny hałas przez dwa lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *