Orgazm: dziesięć faktów, które mogą cię zaskoczyć

Czy istnieje na świecie coś bardziej boskiego niż szalony orgazm? Nie! Zgadzasz się chyba z tym? I co ciekawe przyjemność ta jest dostępna dla prawie każdego! Przedstawiamy poniżej kilka interesujących faktów o których mogliście nie wiedzieć.

Ach ten orgazm

1. Aby osiągnąć szczyt rozkoszy niektórzy ludzie muszą czasami włożyć w to sporo wysiłku. Innym za to przychodzi to z łatwością. Rekord świata przedstawia się następująco: 6 s dla kobiet i 8 i pół sekundy dla mężczyzn.

2. Orgazm może również pełnić rolę lekarstwa na ból głowy i to będzie bardziej skuteczne niż najdroższe tabletki! Zostało to udowodnione przez naukowców: 48 procent ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym niezwykłym doświadczeniu, stwierdziło, że ból głowy minął po udanym seksie.

3. Niestety, zbyt szybki orgazm może być nawet przyczyną zgonu lub zawału serca. Nic dziwnego, że zjawisko to po francusku nazywane jest “le petit mort” Dosłownie oznacza to “małą śmierć”.

4. Czy uważasz, że używanie wibratorów – to szczyt nowoczesności? I tak i nie. Takie urządzenia jak żelazko czy odkurzacze stały się dostępne w sprzedaży dopiero znacznie później niż wibratory.

5. Są osoby, które mogą osiągnąć orgazm bez seksu, dotyku i masturbacji! Robią to tylko za pomocą myśli. Marzą i doprowadzają się do ekstazy!

6. Każdy wytrysk ma różną objętość. Niektóre kobiety nie lubią, wydzielanego nasienia uwalnianego przez swojego partnera. Ale wszystko jest względne. Przeciętny mężczyzna w trakcie orgazmu uwalnia 5 mililitrów spermy czyli około jednej łyżeczki.

7. Anastacia Steele jest jedną z tych szczęśliwych kobiet (a jest ich tylko 1%), które są w stanie przeżyć orgazm tylko poprzez stymulowanie sutków.

8. Kobiety które mają sporo gotówki, mogą pokusić się dla siebie o “orgazm sterowany radiowo“. Aby tego doświadczyć, trzeba wykonać specjalną operację: lekarze wszczepiają mały nadajnik neuronowy w ciele kobiety. Witajcie w czasach nowych technologi!

9. Około 60 procent kobiet podczas seksu doświadczyło jakiejś formy kobiecej ejakulacji, a u 10-cu procent jest to zjawisko powszechne.

10. Im kobieta jest bardziej wykształcona – tym możliwe jest mniejsze zadowolenie z seksu. Niemieccy naukowcy przeprowadzili nawet specjalne badania które wykazały że wśród kobiet które studiowały na uniwersytetach, 62% miało trudności z orgazmem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *