Odchudzanie zwiększa libido

Ludzie zrzucają wagę ciała z różnych powodów, ale pozytywnym efektem ubocznym zrzucania kilogramów może być również zwiększony popęd seksualny.

Jak podaje Canwest News Service, seksuolog Sue McGarvie napisała nową książkę, “The Libido Diet: How to Manage Your Hormones, Kick Start Your Sex Drive, and Lose Weight in the Process” w której stwierdza, że istnieje ważny związek między wagą a popędem płciowym.

Autorka badała na własnej skórze jaki jest związek między dietą a zainteresowaniem aktywnością seksualną a cała treść książki podąża za autorką w jej własnej odkrywczej podróży.

Po stracie imponujących 140 funtów, Pani McGarvie powiedziała, że ​​oprócz tego, że cieszy się zdrowszym trybem życia, ma też “dużo, dużo większą ochotę”.

“Chcę podziękować Bogu, że urodziłem się w epoce technologicznej w której są ogólnie dostępne przeróżne zabawki erotyczne jak np wibratory” – wykrzyknęła. “Powiedzmy, że zużyłem swój zapas baterii, odkąd zwiększyłem swoje libido”.

Ale to nie tylko perspektywa częstszych solowych zabaw, powinny motywować kobiety, twierdzi McGarvie. Zwiększone libido może po prostu uratować małżeństwo, ponieważ skutki niskiego popędu seksualnego mogą być czasami dla niektórych związków katastrofalne.

Innym ekspertem, który zgadza się z oceną pani McGarvie, jest Marrena Lindberg, której książka “The Orgasmic Diet” podkreśla również wpływ dobrych nawyków żywieniowych na libido.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *