Obroża BDSM do zabaw w zniewolenie

1. Obroża BDSM wąska z kolcami

Prosty kołnierzyk ze stalowymi kolcami to wdzięczny i seksowny dodatek, który będzie eksponował Twoją szyję, zachwycając i ekscytując.

Czarny kołnierz z kolcami o szerokości 15 mm ładnie układa się na szyi. W razie potrzeby kolce można łatwo odkręcić. Atrybut dominacji, taki jak ten kolczasty kołnierz, pozwoli ci wykazać się władzą nad partnerem i robić z nim, co zechcesz.

Obroża może nie tylko przydać się w zabawach erotycznych, ale także służyć jako dodatek do kostiumu. Stylowe gorsety, surowe kombinezony będą wyglądać bardziej efektownie z tym urządzeniem.

Rozmiar kołnierza jest uniwersalny. Długość kołnierza regulowana klamrą.

Czarna obroża BDSM ze srebrnymi kolcami

2. Orteza na dłonie za plecami z kołnierzem

Jeśli dotychczasowy seks nie pobudza już Twojej wyobraźni, jeśli pragniesz mocnych wrażeń i nie masz nic przeciwko wypróbowaniu atrybutów BDSM … Na pewno pokochasz tę nową zabawkę! Orteza dłoni za plecami z kołnierzem to dobre urządzenie do wychowania niegrzecznego partnera. Kołnierz zostanie „założony”, a kajdanki za plecami nie pozwolą na ruch rąk.

Czarna blokada rąk z obrożą na szyję

3. Ekskluzywna obroża i smycz

Obroża ze smyczą, czarna. Exclusive Collar & Leash to niesamowicie elegancka skórzana obroża, która doskonale uzupełni każdy wygląd BDSM. Dodatek wykonany w postaci niewielkiego kołnierza, który efektownie wyróżnia się na tle ciała. Akcesorium posiada pierścień do przypięcia smyczy z karabińczykiem, który można dowolnie zapinać i zdejmować. Rzecz jest niesamowicie stylowa i elegancka. Rozmiar jest uniwersalny.

Obroża z kołnierzykami ze sztucznej skóry

4. Czarno-biała obroża BDSM ze smyczą

Estetyczna obroża, jednocześnie delikatna i wytrzymała, doskonała propozycja dla tych, którzy zdecydowali się na grę w uległość.

Przeznaczenie i główne właściwości: do gier fabularnych, zabaw bdsm.

Materiał: skóra PU (poliuretan PU, PU), metal

Wymiary: długość obroży 46 cm, szerokość 0, 53 cm, długość smyczy 60 cm

Sympatyczna Azjatka w obroży bdsm

5. Bondage Metal Dungeon Female Slave Collar Restraint Heavy Duty

Ten wytrzymały metalowy kołnierz jest wykończony błyszczącym chromem. Średnica wewnętrzna wynosi 120 mm (około 4 3/4 cala). Kołnierz jest blokowany i mocowany wkrętem bez łebka, co zapewnia całkowitą blokadę. W zestawie klucz imbusowy do wykręcania wkrętu dociskowego. Mocny metalowy pierścień mocowany do liny lub łańcucha.

Obroża z metalu do zabaw erotycznych w <a href=/produkt/skorzany-pejcz-z-drewniana-raczka/ title=zniewolenie target=_self   data-src=https://gadzety.naturystyka.pl/wp-content/uploads/2020/12/kolnierz-do-zabaw-w-uleglosc-5232020.jpeg class=

7. Stalowy kołnierz męski z pierścieniem BDSM

Ten solidny, szeroki kołnierz wykonany ze stali posłuży Ci jako oszałamiająca oprawa do sesji BDSM.

Na kołnierzu znajduje się metalowy pierścień, który w razie potrzeby można łatwo odkręcić. Kołnierz mocuje się za pomocą klucza imbusowego, wystarczy dokręcić śrubę. Z takim zamkiem twoja ofiara nie może samodzielnie uciec ani go rozpiąć. W zestawie jest tylko jeden klucz imbusowy. Bądź ostrożny w trakcie zabaw.

Metalowy kołnierz/obroża BDSM z oczkiem na smycz

8. Obroża ze smyczą i kolcami Kali, ekoskóra

Szeroki kołnierz wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Obroża ozdobiona jest chromowanymi nitami, czaszkami i kolcami oraz posiada D-ring, do którego przyczepiona jest smycz. Smycz wykonana jest w postaci łańcuszka i pętelki ze skóry ekologicznej. W razie potrzeby można go odczepić. Rozmiar kołnierza jest regulowany i mocowany na zamek.

Obroża ze smyczą z łańcuszka ozdobiona metalowymi kolcami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *