Nowozelandczycy cieszą się zdrowym życiem seksualnym

Utknąłeś w koleinach seksualnych? Może powinieneś porozmawiać z Nowozelandczykami o tym, dlaczego ich życie seksualne jest takie gorące. Według badania przeprowadzonego przez Relationship Services, większość Nowozelandczyków jest zadowolona z seksualnych aspektów ich partnerstwa.

Rzeczywiście, około 67 procent stwierdziło, że cieszy się satysfakcjonującym życiem seksualnym, a 83 procent jest ogólnie zadowolonych ze swojego związku. Cary H. z Relationship Services wyjaśnił, że dobry seks może pomóc w budowaniu intymności i utrzymać silne partnerstwo.

Badanie wykazało również, że ci, którzy są najbardziej zadowoleni ze swojego życia seksualnego, częściej rozmawiają i słuchają partnera oraz omawiają problemy w sypialni, nawet jeśli trudno jest im się przełamać.

Oczywiście zabawki erotyczne mogą także podtrzymywać tę pasję. Według niedawnej ankiety przeprowadzonej przez Durex, siedem na dziesięć kobiet z Nowej Zelandii chciało, aby ich partner kupił im wibrator zamiast wiązki kwiatów w Walentynki.

Pary w Nowej Zelandii nie narzekają na swoje pożycie intymne
Nowozelandczycy są zadowoleni ze swojego życia seksualnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *