Nowe badania obnażają wszystko na temat płatnego seksu w Wielkiej Brytanii

Jak wynika z nowej ankiety, więcej niż jeden na dziesięciu mężczyzn i jedna na 100 kobiet płaci za seks. Badanie na temat płatnego seksu z 2019 r. przeprowadzone dla Metro News przez Harris Interactive, pokazało nagą prawdę za zamkniętymi drzwiami w Wielkiej Brytanii. Ponad połowa z badanych zgadza się, że płacenie za seks w Wielkiej Brytanii powinno być legalne.

Podczas gdy kobiety w domu bawią się zabawkami erotycznymi i czytają literaturę erotyczną, prawie jedna trzecia mężczyzn szuka emocji w klubach ze striptizem, sugerują badania.

Sexpert Sue Ostler, autorka i kierownik Akademii FlirtDiva, powiedziała jednej z gazet, że odkrycia te nie były zaskakujące w czasach, gdy ludzie szukają odwrócenia uwagi od problemów codziennego życia.

„Ludzie chcą seksu i chcą go teraz” – powiedziała. „Wielu z nas nie ma zbyt wiele czasu na inwestowanie w znaczące relacje, więc ludzie wydają pieniądze na rozrywkę poprzez seks; czy to surfowanie w poszukiwaniu pornografii, zwykłego seksu online, czy chodzenie na pokazy erotyczne”.

Chociaż coraz więcej osób płaci za swoje doświadczenia seksualne, ankieta opublikowana przez Departament Zdrowia ujawniła szokującą „sekstologię”. Najwyraźniej dwie trzecie osób nie używa prezerwatywy, kiedy po raz pierwszy uprawia seks z nowym partnerem.

Mężczyzna spogląda z pożądaniem na kobietę z długimi nagimi nogami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *