Nie potrzebujesz biczów i łańcuchów, aby być zboczonym

Przeczytaj kilka książek, obejrzyj film lub dwa (znasz te) i możesz pomyśleć, że perwersyjny seks wymaga dużej ilości skóry, wielu biczów i kilku przerażających urządzeń ze średniowiecznego świata. Te rzeczy istnieją i niektórym ludziom naprawdę się to podoba. Ale świat kink to znacznie więcej niż mroczne rzeczy.

Podobnie jak większość seksualności, kink i BDSM istnieją w spektrum od jedwabnych szalików i piór, aż po bicze i łańcuchy w czerwonych pokojach. Przy odrobinie eksperymentów i odrobiny zabawy możesz znaleźć to, co najbardziej podoba się Tobie i Twojemu partnerowi.

Porozmawiaj najpierw ze swoim partnerem

Łatwo jest się podekscytować i kupić wiele perwersyjnych zabawek erotycznych do wypróbowania. Przeszukując wszystkie opcje i wybierając elementy, które najbardziej Cię ekscytują, będziesz się świetnie bawić. Chcesz wiedzieć, co nie jest zabawne? Partner, który wzdraga się na myśl o byciu związanym lub laniem.

Zanim wybierzesz się na zakupy, usiądź z partnerem i porozmawiaj o swoich fantazjach. To może być fajne ćwiczenie, zwłaszcza jeśli jesteś już nagi i poziomo. Szepnij im do ucha swoje najbrudniejsze sekrety. Wyznaj swoje najgłębsze pragnienia. Lub wygrzewając się w poświacie, kupujcie razem perwersyjne zabawki .

Konkluzja:  nie wywołuj pragnienia, by spróbować załamać niczego nie podejrzewającego partnera. Z ich pomocą możesz znaleźć jeszcze lepszy lub ciekawszy sprzęt do fetyszu .

Zacznij powoli, gdy odkrywasz Kink

Marzysz o przywiązaniu partnera do łóżka i doprowadzeniu go do szaleństwa. Może masz nadzieję, że będziesz związany, z zawiązanymi oczami i bezradny, podczas gdy fale przyjemności będą Cię ogarniać. Pamiętaj, to jest cel końcowy, ale każdy zaczyna gdzieś w świecie perwersyjnego seksu.

Pan mówił do swojego partnera , a oni zgodę na wypróbowanie tego zagięcia rzeczy ze sobą. Dobry! Teraz nadszedł czas, aby się czołgać, zanim zaczniesz i iść przed bieganiem. Oto kilka pomysłów:

  • Kupuj lekkie wiosła , floggery dla początkujących lub małe zbiory do zabawy z uderzeniem dla początkujących.
  • Przed zakupem liny użyj jedwabnych apaszek lub krawatów. Wypróbuj ograniczenia pod łóżkiem, aby jeszcze bardziej ułatwić wiązanie w łóżku.
  • Wypróbuj pióra dla zabawy, zanim zdobędziesz koło Wartenberg.
  • Ubierz się w pończochy i gorsety lub trochę skóry, zanim zdobędziesz lateks od stóp do głów.

Może ci się coś nie spodobać przy pierwszej próbie. To też jest w porządku. Wypróbuj inną technikę, tempo lub poziom oddziaływania. Pamiętaj, że nie musisz robić niczego, co ci się nie podoba, podobnie jak twój partner.

Eksperymentuj dalej z Kinky Fun

znajdź perwersyjne zabawki do wypróbowania

Im więcej bawisz się dziwactwem, niezależnie od tego, czy jest to odgrywanie ról seksualnych, czy klapsy w łóżku, tym łatwiej jest znaleźć to, co najbardziej Ci się podoba. Jeśli chodzi o BDSM i kink , możesz zrobić wszystko, co łaskocze twoją wyobraźnię, o ile jest to bezpieczne i za zgodą.

Lanie

Przenieś swoje lanie na nowy poziom dzięki dodaniu nowych zabawek. Floggery, szpicruty, bicze i wiosła to tylko kilka opcji. Baw się siłą używaną w każdej zabawce. Może się okazać, że uwielbiasz głębokie, dudniące uderzenia lub piekące pieczenie innego uderzenia.

Niewola

Wiązanie partnera liną wymaga praktyki i umiejętności. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, wypróbuj kajdanki lub systemy przytrzymujące. Zmień pozycję nóg. Może chcesz, żeby się rozeszły, abyś mógł ich drażnić i torturować w najbardziej przyjemny sposób. Może oboje odczuwacie dyskomfort. Baw się dobrze i znajdź to, co działa dla was obojga.

Kontrola

W perwersyjnym seksie kontrola odgrywa dużą rolę. Ball knebel , opaski na oczy i obroże to dopiero początek. Zacznij od mniejszych gagów, aż ty lub twój partner poczujecie się komfortowo. Wypróbuj różne rodzaje opasek na oczy, aby dowiedzieć się, co działa. Obroże i mankiety nie są dla wszystkich, ale jeśli cię podniecają, idź. Upewnij się, że dobrze pasują, aby nic nie odciągało Cię od Twojego perwersyjnego seksu.

Wniosek

Erotyka jest fajna do czytania, a perwersyjne filmy są  świetne do fantazji. Czarna skóra, bicze i łańcuchy są dla niektórych zabawne. Jeśli jednak to nie jest twoja sprawa, istnieje wiele sposobów na perwersyjny seks ze swoim partnerem. Zacznij powoli, próbuj różnych rzeczy i pamiętaj, aby porozmawiać ze swoim partnerem, aby dowiedzieć się, co lubisz oboje. Dzięki tak wielu perwersyjnym zabawkom erotycznym, które pomogą Ci spełnić Twoje fantazje, w mgnieniu oka znajdziesz to, co cię rozwali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *