Naukowcy twierdzą, że punkt G jest cały w umyśle

Niektóre kobiety mogą dokładnie powiedzieć, jak znaleźć punkt G, podczas gdy inne nadal eksperymentują. Ale naukowcy twierdzą teraz, że ta nieuchwytna strefa erogenna tak naprawdę nie istnieje i że w rzeczywistości wszystko jest w umyśle. To, czy mają rację, wciąż jest przedmiotem dyskusji, ale sądzą jednak, że punkt G może być wytworem wyobraźni kobiet.

Naukowcy z King’s College London przeprowadzili badanie z udziałem 1800 brytyjskich kobiet, z których wszystkie były identycznymi lub nie identycznymi bliźniakami. Argumentowano, że jeśli istniałby punkt G, wówczas identyczne rodzeństwo albo twierdziliby, że ma ten punkt, albo go nie ma, ponieważ dzielą te same geny.

Ale tak nie było, a identyczne bliźniaki nie wykazywały większego prawdopodobieństwa, że ​​podzielą taką strefę od ich nieidentycznych odpowiedniczek. Naukowcy powiedzieli, że podważa to jego istnienie i sugeruje, że punkt G może znajdować się tylko w umyśle. Oczywiście będą inni naukowcy, którzy nie zgadzają się z tymi odkryciami, i raczej nie powstrzymają kobiet i ich partnerów od szukania sławnej przyjemności.

Damski punkt G wydaje się być mocno przereklamowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *