Nasadki i pierścienie na penisa

Nasadki i pierścienie erekcyjne są najbardziej rozpowszechnione wśród innych urządzeń seksualnych. Faktem jest, że produkty te mają jednocześnie dwie użyteczne właściwości, co czyni je szczególnie cennymi dla obu partnerów. Dzięki specjalnemu kształtowi i specjalnym kulkom, stożkom, szczotkom i innym drażniącym pierścieniom i dyszom pobudzają łechtaczkę i pochwę, doprowadzając kobietę do orgazmu.

Pierścienie i nasadki delikatnie ściskają penisa, co zapobiega odpływowi krwi i przedłużają erekcję, a także zwiększają rozmiar penisa. Ta użyteczna właściwość jest niezbędna szczególnie dla tych mężczyzn, którzy znają problem niepełnych lub krótkotrwałych erekcji. Ponadto pomagają przedłużyć stosunek seksualny.

Rozciągliwa nasadka na penisa

Pierścienie i nasadki można zakładać na dildo lub wibratorach. Wibrujące pierścienie i nasadki rozszerzają możliwości stymulowania stref erogennych, wnikania w najbardziej intymne miejsca i podnoszenia Ciebie i Twojego partnera na szczyt błogości.

Jak korzystać:

Rozciągliwe pierścienie lub nasadki są umieszczane pod żołędzią lub na podstawie penisa (w zależności od projektu). W każdym przypadku męski narząd płciowy musi znajdować się w stanie erekcji. Aby wyeliminować ześlizgnięcie, konieczne jest założenie pierścienia na suchy fallus, a dopiero potem nałożyć niewielką ilość żelu na bazie wody, aby wyeliminować dyskomfort podczas stosunku. Używając zamkniętych lub sztywnych nasadek, należy je posypywać od wewnątrz talkiem. Jeśli do utrzymania erekcji używa się pierścienia, umieszcza się go u podstawy fallusa.

Czarne i różowe pierścienie na penisa

Wskazówki dotyczące użytkowania:

Przy pierwszym użyciu pierścień lub nasadkę należy poddać działaniu środka antyseptycznego lub umyć ciepłą wodą z mydłem. Po każdym stosunku płciowym umyj produkt również ciepłą wodą z mydłem. Nie używaj żeli, które nie są przeznaczone do tego rodzaju produktów. W przeciwnym razie możesz uszkodzić materiał lub niekorzystnie wpłynąć na twoje zdrowie.

Nie usuwaj pierścienia bezpośrednio po stosunku seksualnym, nie używaj ich do bardzo długiego stosunku płciowego. Wsparcie dla erekcji uzyskuje się poprzez ściśnięcie naczyń krwionośnych. Jeśli ciśnienie jest zbyt długie, brak normalnego krążenia krwi doprowadzi do niezbyt przyjemnych konsekwencji. Nie używaj nasadek i pierścieni podczas seksu analnego. Istnieje ryzyko ześlizgnięcia się i pozostania w odbytnicy partnera lub partnerki.

Seks shopy oferują szeroką gamę nasadek i pierścieni. Możesz wybrać jeden lub kilka naraz, naprzemiennie je używając i ciągle doświadczając nowych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *