Nasadki i pierścienie na penisa – dodatkowa rozkosz

Nasadki i pierścienie erotyczne są stosowane w celu lepszego stymulowania pochwy u kobiet podczas stosunku oraz w celu utrzymania erekcji u mężczyzn. Mogą mieć różne kształty, kolory, nierówności itp. Podczas korzystania z pierścieni lub nasadek należy je rozciągnąć i nałożyć na penisa, który jest w stanie erekcji lub na protezę penisa. Aby nasadka lub pierścień nie spadły z penisa, należy je założyć na suchy penis lub protezę, a następnie nałożyć niewielką ilość intymnego żelu, aby zapobiec dyskomfortowi podczas użytkowania.

Nasadki na fallusa pomagają utrzymać go dłużej w erekcji
Nasadki na penisa

Relief Cock Rings – służy do dodatkowej stymulacji łechtaczki i okolicy pochwy u kobiet, przyspiesza nadejście orgazmu u kobiet. Pierścień może być dodatkowo wyposażony w zacisk do moszny, szczególnie przydatny w celu spowolnienia wytrysku u mężczyzn.

Nasadka penisa – stosowana w celu dodatkowej stymulacji stref łechtaczki i pochwy kobiet oraz przyspieszenia orgazmu. Mogą mieć różne kształty, kolory, nierówności, a tym samym mieć różną funkcjonalność;

Pierścień zaciskowy – służy do utrzymania jędrności penisa. Pierścień mocno ściska na obwodzie penisa i zapobiega szybkiemu odpływowi krwi z członka.

Kolorowe pierścienie zaciskowe na penisa
Zwykły pierścień zaciskowy

Pierścień erekcyjny – ich celem jest utrzymanie erekcji i zwiększenie obwodu oraz zapobieganie szybkiemu odpływowi krwi z penisa. Produkty te są bardzo proste bez różnych wypustek i nierówności i nie posiadają funkcji dodatkowej stymulacji strefy pochwy.

Nasadka przedłużająca penisa – od samej nazwy staje się jasne, że ten produkt wydłuża męskiego penisa, dostępne również z różnego rodzaju wypustkami, wypukłościami, kolcami, żebrami, które zapewniają dodatkową stymulację strefy pochwy.

Erector – został stworzony, aby ułatwić lepsze usztywnienie męskiego penisa, który jest w stanie erekcji w pochwie. Za pomocą erektora mężczyzna może pozbyć się problemów, takich jak niewystarczająca erekcja, a za sprawą pogrubionej krawędzi ściany erektora, penis może być nieco grubszy co może również spodobać się twojej partnerce.

Penis z założonym zaciskiem u nasady moszny
Zacisk na członka u nasady

Magnetyczny pierścień erekcyjny – za pomocą magnesów pobudza się krążenie krwi podczas intymności, zwiększając w ten sposób erekcję.

Nakładka stymulująca na palec – nakładka jest umieszczana na palcu i może stymulować łechtaczkę, strefę pochwy, a także inne strefy erogenne.

Wskazówki dotyczące korzystania z nasadek i pierścieni:

  • przed użyciem umyj produkt ciepłą wodą z mydłem;
  • powierzchnię produktu należy nasmarować talkiem;
  • nałożyć niewielką ilość intymnego lubrykantu na zewnątrz produktu, aby zapobiec dyskomfortowi podczas użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *