Napalona mama znalazła wreszcie swojego wymarzonego mężczyznę

Pewna mama, która twierdzi, że ma 300 orgazmów dziennie, w końcu znalazła mężczyznę, który jest w stanie zaspokoić jej potrzeby seksualne. Abigail Thompson cierpi na uporczywy zespół podniecenia seksualnego, co oznacza, że ​​jest stale podniecona, jak podaje News of the World.

Stan ten najczęściej występuje u kobiet po menopauzie w wieku 40 do 50 lat lub u kobiet, które przeszły leczenie hormonalne. Jednak może wystąpić u osób w każdym wieku.

Ciągła ochota na seks może być również uciążliwym problemem u niektórych kobiet

43-latka, wystraszywszy już wcześniej wielu partnerów za pomocą swoich nieustannych żądań, powiedziała wcześniej gazecie, że nigdy nie znajdzie dla siebie odpowiedniego partnera.

Zmieniło się to jednak, gdy spotkała swojego sąsiada, Andrzeja, który jest bardzo szczęśliwy, że może bawić się z Michelle co najmniej dziesięć razy dziennie, od sześciu miesięcy, kiedy to się poznali.

„Andrzej zmienił moje życie” – twierdzi matka czwórki dzieci. „Cały czas mam ogromny uśmiech na twarzy i to nie tylko z powodu orgazmów”.

Powiedziała, że ​​często biegnie przez ulicę do domu swojego kochanka, żeby “to załatwić”, chociaż dodała, że ​​ma nadzieję, że wprowadzi się do niego tak szybko, jak będzie tylko mogła.

Bez wątpienia sąsiedzi nie mogą się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *