Najlepszy wieloetapowy pierścień wibracyjny wielokrotnego użytku: Big O

Wielostopniowy wibrujący pierścień Big O

Big O Multi-Stage wielokrotnego użytku Ring Wibracyjny została wybrana jako „Top Pick” seksu terapeuta dr Sue Johanson z Talk Sex z Sue w 2006 roku i to było dostarczanie przyjemności przez dekadę od! Big O ma wielofunkcyjny, wielostopniowy silnik, który drażni lub sprawia przyjemność, możesz wybrać! To starszy brat oryginalnego pierścienia wibrującego. Oryginalny po prostu wibrował, ale ten pierścień potrafi znacznie więcej!

Big O Multi-Stage wielokrotnego użytku Ring Wibracyjny ma dziewięć różnych opcji. Silnik pulsuje i drażni w dziewięciu wyraźnie różnych wzorach. Wykonany jest z miękkiego, gładkiego silikonu, który jest trwały. Jest nawet wodoodporny, więc używaj go pod prysznicem!

Faceci mówią, że ich kobiety kochają Big O, ponieważ zamienia je w ludzkie wibratory, a wibracje są wystarczająco intensywne dla dwojga! A kobiety mówią, że wiele funkcji sprawia, że ​​ich mężczyźni są twarde i gotowi do pracy! Mężczyźni noszą pierścień u nasady penisa, a kula trafia w górę, więc po włączeniu będzie stymulować was oboje!

Kiedy przełączysz pierścień w tryb pulsacyjny, przejdzie on przez wszystkie dziewięć funkcji, stymulując i drażniąc twojego partnera. Następnie możesz szybko przełączyć funkcję na stałą wibrację i doprowadzić partnera do potężnego „Wielkiego O”, z którego słynie ten pierścień!

Ten pierścień jest matką wszystkich wibrujących pierścieni wzajemnej przyjemności wielokrotnego użytku; pozostawiony na cyklu wibracji przejdzie przez wszystkie dziewięć funkcji przez ponad 80 minut!

Jeden rozmiar pasuje do wszystkich

Big O jest dostarczany z grubą silikonową opaską erekcyjną w jednym rozmiarze, która pozwala pozostać twardszym, dłuższym i bardziej komfortowym! Miękki żel silikonowy jest świetny dla Was obojga. 

Wielokrotnego użytku

Kolejną wielką zaletą tego wibrującego pierścienia jest fakt, że można go używać wielokrotnie! Naprawdę zyskujesz na wartości, ponieważ nie ma już wyrzucania pierścionków po jednym użyciu. Używaj go wielokrotnie!

Baterie

Big O jest dostarczany z trzema bateriami guzikowymi. Wymienne baterie wystarczają na około 90 minut, dając uczucie bzyczenia tak długo, jak potrzebujesz. Aby wymienić baterie, po prostu wyjmij kulkę z pierścienia i otwórz komorę baterii. To takie proste!

Sklep z akcesoriami seksualnymi

naszym sklepie rozumiemy, że nikt nie chce, aby listonosz znał ich sprawy osobiste, dlatego pakujemy nasze przyjemne produkty w dyskretne opakowania. Zaryzykować na  Big O wielostopniowe wielokrotnego użytku Ring Wibracyjny . Ty i Twój partner będziecie zadowoleni, że to zrobiliście!

Oferujemy również pełną gamę wszystkiego, co możesz wymyślić do zabawy w sypialni dla kobiet, mężczyzn i par, w tym bieliznę , zabawki, lubrykanty i nie tylko. Odwiedź nas online już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *