Najlepszy wibrator LeLo Mona Wave

Wibratorów jest obecnie na rynku mnóstwo, ale nie wszystkie są takie same. Faktem jest, że istnieje nowa technologia, która może sprawić, że zabawki dla kobiet, dadzą im jeszcze więcej ekscytacji niż do tej pory. Jednym z najlepszych  dostępnych wibratorów jest  wibrator LeLo Mona Wave  Chociaż może wyglądać jak niektóre produkty, które wypróbowano w przeszłości, Mona Wave to niezwykłe urządzenie, które będzie rozbudzać Twoje podniecenie.

Stymulacja punktu G i nie tylko

Istnieje wiele skutecznych zabawek stymulacji punktu G. Wiele z nich działa bardzo dobrze, pozwalając samodzielnie pieścić ten obszar i pomagając kobietom osiągnąć orgazm. Lelo Mona Vave jest czymś zupełnie innym. Zaprojektowany do stymulacji pochwy i punktu G, ten wyjątkowy wibrator wykorzystuje ruch przypominający ruchy, podobne do tego, jaki możesz wytworzyć własnymi palcami.

Ruch wytwarzany przez wibrator jest jednak dużo silniejszy i szybszy niż Twoje palce. Mona Wave również się nie męczy i po 10 minutach nie będzie potrzebować przerwy! Ta wyjątkowa zabawka zawiera również 10 różnych programów i wariacji, dzięki czemu możesz znaleźć idealne ustawienie dla siebie. Możesz także poeksperymentować z różnymi ustawieniami, aby trochę przedłużać przyjemność przed nieuniknioną eksplozją!

Idealny rozmiar

Rozmiar zabawki może nie mieć znaczenia w porównaniu z ruchami jakie wykonuje, ale to nie znaczy, że większość kobiet nie chce czegoś w dobrym rozmiarze, aby się trochę zabawić. Mona Wave ma dokładnie to, czego szuka większość kobiet. Ta zabawka ma niecałe trzynaście centymetrów długości, którymi można się zabawiać, jednak została zaprojektowana tak, aby w pełni stymulować punkt G i wywoływać orgazmy. Mona Wave ma obwód, który nie jest ani za mały dla doświadczonych dziewczyn, ani przytłaczający dla początkujących. Jego rozmiar jest po prostu odpowiedni!

Bezpieczne materiały mają znaczenie

Kupując zabawkę, którą chcesz dodać do swojej kolekcji, bez względu na to, czy jest to Twoja pierwsza, czy setna, zawsze chcesz mieć materiały bezpieczne dla Twojego ciała. Mona Wave jest wykonana z całkowicie bezpiecznego dla ciała silikonu, który nie zawiera ftalanów i jest jedwabiście gładki w dotyku. Mona Wave jest również objęta pełną roczną gwarancją i 10-letnią gwarancją jakości. Niewiele jest firm w branży, które mogą dorównać takiej wierze we własne produkty.

Wibrator który rusza ie w  tobie jak palce kochanka, które wzywają cię do prawie nieznośnie intensywnego orgazmu punktu G.

W pełni ładowalny

Kobiety, które w przeszłości używały wibratorów, wiedzą, jak denerwujące może być kupowanie baterii. Nawet jeśli nie używasz zbyt często swojego wibratora, baterie po prostu wydają się wyczerpywać, gdy użyjesz ich raz lub dwa razy. Kto chce biec do sklepu, kiedy masz ochotę na pieszczoty? Mona Wave jest w pełni ładowalna i wykorzystuje łatwą do przechowywania wtyczkę. W pełni naładowany w zaledwie kilka godzin. Pozwoli to na cieszyć się gorącą zabawą przez długie chwile.

Mona Wave dobrze trzyma energię, więc nie będziesz musiała go podłączać za każdym razem, gdy go używasz, nawet jeśli lubisz samotne długie maratony lub z partnerem.

Sklep erotyczny

Odwiedź nasz sklep,  aby dowiedzieć się więcej o wibratorze LeLo Mona Wave. Mamy tysiące innych zabawek, które są idealne dla kobiet, które chcą urozmaicić swój czas w sypialni, a także mnóstwo przedmiotów, które są doskonałe dla par.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *