Najlepszy wibrator Wave

LeLo Mona Wave

Wibratorów jest obecnie na rynku mnóstwo, ale nie wszystkie są takie same. Faktem jest, że istnieje nowa technologia, która może sprawić, że zabawa dla kobiet, które same chcą znaleźć odrobinę ekscytacji, jest jeszcze lepsza.

Jednym z najlepszych  dostępnych wibratorów jest  wibrator LeLo Mona Wave . Chociaż może wyglądać jak niektóre produkty, które wypróbowałeś w przeszłości, Mona Wave to niezwykłe stworzenie, które będzie kołysać twoje skarpetki.

Stymulacja punktu G i nie tylko

Istnieje wiele skutecznych zabawek stymulacji G-spot tam w tych dniach. Wiele z nich działa bardzo dobrze, pomagając kobietom osiągnąć orgazm w punkcie G i samodzielnie znaleźć ten trudny do osiągnięcia obszar.

Lelo Mona fala jest coś innego zwierzęcia, chociaż. Zaprojektowany do masażu wnętrza ciała za pomocą punktu G, ten wyjątkowy wibrator wykorzystuje ruch przypominający falę, podobny do tego, jaki możesz wytworzyć własnymi palcami.

Ruch „chodź tu” wytwarzany przez wibrator jest jednak dużo silniejszy i silniejszy niż twoje palce. Mona Wave również się nie męczy i po 10 minutach nie będzie potrzebować przerwy!

Ta wyjątkowa zabawka zawiera również 10 różnych wzorów i wariacji, dzięki czemu możesz znaleźć idealne ustawienie dla siebie. Możesz także poeksperymentować z różnymi ustawieniami, aby trochę drażnić lub przedłużać przyjemność przed nieuniknioną eksplozją!

Idealny rozmiar

Rozmiar zabawki może nie mieć znaczenia w porównaniu z ruchem w oceanie, ale to nie znaczy, że większość kobiet nie chce czegoś w dobrym rozmiarze, aby się trochę zabawić. Mona Wave ma dokładnie to, czego szuka większość kobiet.

Ta zabawka ma niecałe pięć cali długości, którą można włożyć, i została zaprojektowana tak, aby w pełni stymulować punkt G i wywoływać orgazmy. Mona Wave ma obwód, który nie jest ani za mały dla doświadczonych graczy, ani przytłaczający dla początkujących graczy. Jego rozmiar jest po prostu odpowiedni!

Bezpieczne materiały mają znaczenie

Kupując zabawkę, którą chcesz dodać do swojej kolekcji, bez względu na to, czy jest to Twoja pierwsza, czy setna, zawsze chcesz mieć materiały bezpieczne dla Twojego ciała. Mona Wave jest wykonana z całkowicie bezpiecznego dla ciała silikonu, który nie zawiera ftalanów i jest jedwabiście gładki w dotyku.

Mona Wave jest również objęta pełną roczną gwarancją i 10-letnią gwarancją jakości. Niewiele jest firm w branży, które mogą dorównać takiej wierze we własne produkty.

W pełni ładowalna

Kobiety, które w przeszłości używały wibratorów, wiedzą, jak denerwujące może być kupowanie baterii. Nawet jeśli nie używasz zbyt często swojego wibratora, baterie po prostu wydają się wyczerpać i umrzeć, gdy użyjesz go raz lub dwa razy. Kto chce pobiec do apteki, kiedy masz ochotę wyjść?

Mona Wave jest w pełni ładowalna i wykorzystuje łatwą do przechowywania wtyczkę. W pełni naładowany w zaledwie kilka godzin, nie będziesz musiał długo czekać, aż zbierzesz wystarczającą ilość soku, aby cieszyć się gorącą zabawą w sianie.

Mona Wave również dobrze trzyma ładunek, więc nie będziesz musiał go podłączać za każdym razem, gdy go używasz, nawet jeśli lubisz sesje maratońskie samotnie lub z partnerem.

Sklep erotyczny

Odwiedź nasz sklep,  aby dowiedzieć się więcej o wibratorze LeLo Mona Wave. Mamy tysiące innych zabawek, które są idealne dla kobiet, które chcą urozmaicić swój czas w sypialni, a także mnóstwo przedmiotów, które są doskonałe dla par.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *