Najlepszy wibrator kulowy: 20-funkcyjny pocisk Sensuelle Point Rechargeable

Wibratory Bullet są wszędzie i trudno jest przejść przez sklep dla dorosłych lub przeglądać sklep internetowy bez ich znalezienia. Niestety, wiele z obecnie dostępnych wibratorów pociskowych nie jest dobrze wykonanych ani nie jest wartych tego, co za nie zapłacisz. Wiele z nich istnieje na rynku od wielu lat i pilnie wymaga przeprojektowania.

Sensuelle Point Rechargeable 20 Function Bullet nie jest jednak jednym z tych zwykłych wibratorów . Mając reputację jednego z najlepszych na rynku, nie możesz się pomylić z tym magicznym wibratorem na pociski.

The Perfect Buzz

Oferując 20 funkcji i prędkości,  wibrator kulowy Sensuelle Point może dać każdemu wrażenia, których szuka. Od delikatnych wibracji, które są idealne, aby wprawić Cię w odpowiedni nastrój, po potężne wibracje, które mogą szybko doprowadzić Cię do orgazmu, Sensuelle Point to prawie doskonały wibrator typu pocisk.

Będziesz także cieszyć się ustawieniami między delikatnymi a mocnymi, a szczególnie wiele kobiet uzna tę zabawkę za wyjątkowo zabawną, jeśli chodzi o przedłużoną stymulację łechtaczki.

Precyzyjne wibracje

Wiele wibratorów-pocisków ma dziwny kształt lub po prostu nie wydaje się być przeznaczonych do stymulowania łechtaczki. Dzięki unikalnej, zaokrąglonej końcówce, Sensuelle Point Rechargeable 20 Function Bullet jest idealny do skoncentrowanej gry łechtaczki.

Jeśli masz najbardziej intensywne orgazmy ze stymulacją łechtaczki lub szukasz zabawki, która Cię rozgrzeje, to jest to idealne rozwiązanie. Niewiele z nich oferuje głęboką, satysfakcjonującą stymulację łechtaczki, jaką zapewnia Sensuelle Point Rechargeable 20 Function Bullet.

Miękki, ale trwały

Wiele wibratorów-pocisków wydaje się być zrobionych z tego samego plastiku, z którego wykonane są piloty i inne przedmioty, które nie są przeznaczone do intymnej zabawy. Sensuelle Point nie jest jedną z tych zabawek.

Wykonany z silikonu, który jest bezpieczny dla ciała i miękki w dotyku, dzięki czemu idealnie nadaje się do ślizgania się po okolicach intymnych, Sensuelle Point jest klasą samą w sobie. Wibrator Sensuelle Point jest również trwały i zaprojektowany jako zabawka do zabrania w pudełku na zabawki lub szufladzie nocnej.

Nie kupuj jednego z tych innych wibratorów, kiedy możesz dostać taki, który jest o wiele bardziej erotyczny, gdy chcesz się bawić!

Akumulator i wodoodporność

Prawdopodobnie już wiesz, że Sensuelle Point można w rzeczywistości ładować bez użycia baterii. Nie jest to jednak funkcja, której należy lekceważyć lub o niej zapomnieć.

Czy zdarzyło Ci się, że w trakcie zabawy sam lub z partnerem umierał wibrator? To nie jest zabawne. Po krótkim ładowaniu Twój potężny wibrator będzie gotowy na wiele godzin zabawy.

Ten wibrator pociskowy Sensuelle jest również wodoodporny, dzięki czemu można go używać również w wannie lub pod prysznicem.

Gra solo lub w parach

Jedną z największych zalet Sensuelle Point jest skoncentrowana końcówka, która wytwarza niesamowite wibracje i intensywne orgazmy dla kobiet. Sensuelle Point może być również używany w sypialni z partnerem do zabawy we dwoje . Z odpowiednim partnerem Sensuelle Point może być używany podczas gry wstępnej, podczas stosunku lub do satysfakcjonującego zakończenia dla każdego.

Sklep z akcesoriami erotycznymi

Odwiedź nasz sklep,  aby dowiedzieć się więcej o wibratorze Sensuelle Point Rechargeable 20 Function Bullet. Oferujemy również wiele innych wibratorów, od zabawek w kształcie kuli po wibratory z królikiem i punktem G. Pary mogą również znaleźć wiele ekscytujących zabawek, które urozmaicą ich życie miłosne w naszym sklepie.

gty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *