Najlepszy wibrator G Spot: Sensuelle G Spot Curve

Krzywa punktu G Sensuelle

Kobiety szukające w Internecie zabawek erotycznych stymulujących punkt G znajdą mnóstwo dostępnych opcji. Od wibratorów królika z ukierunkowaną symulacją punktu G po szklane wibratory z zakrzywioną końcówką zaprojektowaną tak, aby dotrzeć do punktu G, istnieje wiele możliwości wyboru.

Jeśli jednak szukasz najlepszego wibratora punktowego G, nie musisz szukać dalej niż  akumulatorowy wibrator Sensuelle G Spot Curve . Od małej gry wstępnej z partnerem po wstrząsające orgazmy, gdy jesteś sam, G Spot Curve Sensuelle jest jedną z najlepszych zabawek, jakie możesz dziś kupić.

Niezliczone funkcje

Wiele wibratorów punktu G oferuje jedną lub dwie różne funkcje, od wibracji po puls, który wiele kobiet uważa za przyjemne. To wszystko, co oferuje większość z nich, a wielu kobietom trudno jest znaleźć odpowiednie ustawienie dla swoich potrzeb.

Krzywa punktu G Sensuelle ma 20 różnych funkcji i wibruje, pulsuje i narasta, zapewniając naprawdę niezwykłe wrażenia. Niezależnie od tego, czy chcesz bawić się przez godzinę, czy od razu zabrać się do pracy, krzywa punktu G ma funkcję, która sprawi, że zakochasz się w tej zabawce.

Siła ma znaczenie

Można by pomyśleć, że wibrator zaprojektowany do zwiększania przyjemności seksualnej byłby wystarczająco silny, aby to zrobić, ale wierzcie lub nie, wiele kobiet narzeka na siłę kupowanych zabawek, a raczej na ich brak. Niestety, gdy kupisz taki, który nie działa dla Ciebie, niewiele możesz z tym zrobić.

Krzywa punktu G Sensuelle NIE jest jedną z tych zabawek. Zaprojektowana z wystarczającą mocą nawet dla kobiet, które uważają, że orgazm jest trudny do osiągnięcia, Krzywa punktu G nie jest jedną z tych zabawek, które chciałbyś zwrócić.

Właściwy rozmiar

Dzięki wkładanej długości 4,1 cala i obwodzie 1,18 cala, krzywa punktu G jest odpowiednim rozmiarem do gry solo lub zabawnej sesji dla par. Wystarczająco długa, aby dotrzeć we właściwe miejsce, ale wystarczająco smukła, aby można ją było używać bez dodatkowego nawilżania dla wielu kobiet, krzywa punktu G szybko stanie się twoją zabawką.

Końcówka krzywej punktu G jest również tym, czego potrzebujesz, aby zapewnić intensywną stymulację punktu G. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz doświadczać orgazmów w punkcie G, czy wiesz, że potrzebujesz tej stymulacji, aby uzyskać mocny punkt kulminacyjny, krzywa punktu G Ci to umożliwi.

Wysokiej jakości zabawki, wysokiej jakości życie seksualne

Niezależnie od tego, czy kupujesz krzywą punktu G do zabawy w pojedynkę, czy też chcesz rozpocząć życie miłosne ze swoim partnerem, potrzebujesz dobrej zabawki. Wykonane z niezawierającego ftalanów silikonu i tworzywa ABS, krzywa Sensuelle G Spot jest bezpieczna dla ciała i ma odpowiednią sztywność.

G Spot Curve jest również wyposażony w bazę ładującą zgodną z RoHS, więc nie musisz się martwić o zaopatrzenie się w baterie, które umrą na tobie, kiedy najmniej tego chcesz. Po naładowaniu za pomocą wtyczki ściennej lub kabla USB będziesz cieszyć się godzinami zabawy tą niesamowitą zabawką punktową G.

Jest również łatwy do czyszczenia ciepłą wodą z mydłem. Po wyczyszczeniu można go łatwo przechowywać na nocnym stoliku lub prawie wszędzie, mając kilka centymetrów do stracenia.

Odwiedź seks shopy,  aby dowiedzieć się więcej o krzywej punktu G Sensuelle i wszystkich innych naszych opcji wibratorów. Mamy zabawki dla kobiet, mężczyzn i par , które naprawdę urozmaicą Twoje życie.

ujko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *