Najlepszy smar na bazie wody: System Jo H20

Środki smarne System Jo H2O

Lubrykanty nie są trudne do znalezienia. Możesz wejść do dowolnego sklepu, który sprzedaje produkty dla dorosłych, a nawet do większości sklepów z lekami i artykułami spożywczymi, i znaleźć ich rząd. Problem polega na tym, że te łatwo dostępne smary po prostu nie dorównują konkurencji.

Jeśli szukasz lubrykantu na bazie wody , musisz spojrzeć na System Jo H2O. Tworzą jedne z najlepszych produktów smarnych na rynku i nie pożałujesz wypróbowania ich niesamowitych lubrykantów.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o marce i dlaczego warto mieć pod ręką przynajmniej jedną butelkę.

Śliski bez silikonu

Jeśli pytasz, dlaczego musisz szukać innej marki smaru, nie znasz System Jo. Powodem jest to, że lubrykanty System Jo H2O mają naśladować śliskość silikonu, nie zawierając w ogóle żadnego silikonu.

Chociaż lubrykanty na bazie silikonu zdecydowanie znajdują swoje miejsce w sypialni, większość ludzi uważa, że ​​odmiany na bazie wody są o wiele łatwiejsze w użyciu. W większości dzieje się tak dlatego, że są o wiele łatwiejsze do wycierania i zmywania, gdy skończysz z zabawą. Możesz również używać lubrykantów na bazie wody z silikonowymi zabawkami, aby uzyskać jeszcze więcej zabawy.

Wiele odmian

Wiele firm, które produkują lubrykanty, tworzy tylko jeden styl, a jeśli nie lubisz ich do wszystkich swoich potrzeb związanych z zabawą, będziesz musiał szukać czegoś do swojej kolekcji. System Jo oferuje wystarczającą liczbę odmian, dzięki czemu możesz trzymać się jednej wypróbowanej i prawdziwej marki przy wszystkich zakupach smarów, dzięki czemu za każdym razem będziesz mieć doskonałe wyczucie.

Od standardowego lubrykantu na bazie wody, który jest idealny do wszystkich rodzajów zastosowań, po bardziej unikalne produkty, takie jak lubrykant o smaku System JO H2O  w sorbecie malinowym , możesz znaleźć wszystko, czego chcesz i potrzebujesz od tej marki.

Po co więc marnować czas na robienie zakupów i kupowanie wielu różnych marek smarów, z których wszystkie będą gorsze? Trzymaj się najlepszego smaru na bazie wody, kupując zawsze System Jo!

Wysokiej jakości opakowanie

Kupując lubrykant, jedną z ostatnich rzeczy, o których prawdopodobnie będziesz spędzać dużo czasu, jest opakowanie. Na początku fajne opakowanie może Cię wciągnąć, ale jeśli lubrykant w środku nie zadziała, na pewno nie kupisz go ponownie.

Dlatego właśnie System Jo dąży do stworzenia najwyższej klasy opakowania, które faktycznie ułatwia korzystanie z ich smaru. Wiele lubrykantów ma zakrętkę typu flip-top, która może sprawić, że używanie produktu będzie wręcz bałaganiarskie, gdy wydostanie się za dużo.

Kupując System Jo, otrzymasz wąską nasadkę wciskaną, która sprawia, że ​​dozowanie ilości smaru, której faktycznie potrzebujesz, jest bardzo proste. Ten styl butelki ułatwia również umycie pojemnika ciepłą wodą i mydłem po skończonej zabawie.

Sklep z zabawkami dla dorosłych

Odwiedź nasz sklep,  aby dowiedzieć się więcej o smarach System Jo H2O. Mamy również ogromny wybór artykułów, od bielizny po zabawki erotyczne i nie tylko. W rzeczywistości mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć temperaturę w sypialni do 100, niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z wieloletnim partnerem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *