Najlepszy lubrykant na bazie wody: System Jo H20

Lubrykanty nie są trudne do znalezienia. Możesz wejść do dowolnego sklepu, który sprzedaje produkty dla dorosłych, a nawet do większości sklepów z lekami lub artykułami kosmetycznymi i znaleźć ich całą masę. Problem polega na tym, że te łatwo dostępne lubrykanty po prostu nie dorównują konkurencji. Jeśli szukasz lubrykantu na bazie wody, musisz koniecznie spojrzeć na System Jo H2O. Firma tworzy jedne z najlepszych produktów nawilżających na rynku. Nie pożałujesz wypróbowania ich niesamowitych lubrykantów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o marce i dlaczego warto mieć pod ręką przynajmniej jedną butelkę.

Śliski bez silikonu

Jeśli pytasz, dlaczego nie musisz już szukać innej marki lubrykantów, to chyba nie znasz jeszcze System Jo. Powodem jest to, że lubrykanty System Jo H2O mają naśladować śliskość silikonu, nie zawierając w ogóle żadnego silikonu w składzie.

Chociaż lubrykanty na bazie silikonu zdecydowanie znajdują swoje miejsce w sypialni, większość ludzi uważa, że ​​odmiany na bazie wody są o wiele łatwiejsze w użyciu. W większości dzieje się tak dlatego, że są o wiele łatwiejsze do wycierania i zmywania, gdy skończysz z zabawą. Możesz również używać lubrykantów na bazie wody z silikonowymi zabawkami, aby uzyskać jeszcze więcej zabawy.

Wiele odmian

Wiele firm, które produkują lubrykanty, tworzy tylko jeden rodzaj, a jeśli akurat jeden z nich nie będzie pasował do wszystkich Twoich potrzeb związanych z zabawą, będziesz musiał szukać dalej czegoś innego do swojej kolekcji. System Jo oferuje wystarczającą liczbę odmian, dzięki czemu możesz trzymać się jednej wypróbowanej i prawdziwej marki przy wszystkich zakupach lubrykantów, dzięki czemu za każdym razem będziesz mieć jego szerokie zastosowanie.

Od standardowego lubrykantu na bazie wody, który jest idealny do wszystkich rodzajów zastosowań, po bardziej unikalne produkty, takie jak lubrykant o smaku malinowym. Możesz znaleźć wszystko, czego chcesz i potrzebujesz od tej marki. Po co więc marnować czas na robienie zakupów i kupowanie wielu różnych marek lubrykantów, z których wszystkie będą gorsze? Trzymaj się najlepszego nawilżania na bazie wody, kupując zawsze System Jo!

Zel nawilzajacy–System Jo H2O Gel Original Lubricant water based 4 floz120 ml

Wysokiej jakości opakowanie

Kupując lubrykant, jedną z ostatnich rzeczy, nad którą prawdopodobnie nie będziesz spędzać dużo czasu, jest opakowanie. Na początku fajne opakowanie może Cię przyciągać, ale jeśli lubrykant w środku nie zadziała, na pewno nie kupisz go ponownie. Dlatego właśnie System Jo dąży do stworzenia najwyższej klasy opakowania, które faktycznie ułatwia korzystanie z ich produktu. Wiele lubrykantów ma zakrętkę typu flip-top, która może sprawić, że używanie produktu będzie wręcz bałaganiarskie, gdy wydostanie się go za dużo.

Kupując System Jo, otrzymasz wąską wciskaną nasadkę, która sprawia, że ​​dozowanie ilości nawilżacza, której faktycznie potrzebujesz, jest bardzo proste. Ta budowa butelki ułatwia również umycie pojemnika ciepłą wodą i mydłem po skończonej zabawie.

Sklep z zabawkami dla dorosłych

Odwiedź nasz sklep,  aby dowiedzieć się więcej o lubrykantach System Jo H2O. Mamy również ogromny wybór artykułów, od bielizny po zabawki erotyczne i nie tylko. W rzeczywistości mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć temperaturę w sypialni do 100 stopni, niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z wieloletnim partnerem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *